דגן חקירות פרטיות - אודות החברה

שמי דגן זקס, מקים ומנהל משרד החקירות ‘דגן חקירות’, משרד ייחודי ומקצועי בתחום החקירות הפרטיות. מאז ומתמיד שמתי לעצמי מטרה לספק ללקוחותי את המענה הנדרש במהירות ובמקצועיות. אני חוקר פרטי מאז – 1998 וחבר בלשכת החוקרים הפרטיים בארץ ובעולם.

אני עוסק בכל סוגי החקירות, לרבות מעקבים ותצפיות במגזר הפרטי והעסקי .

במהלך 20 השנים בהם המשרד קיים טיפלתי במגוון חקירות במטרה לתת מענה לכל דורש:

אם אתה חושד שבוגדים בך

אם את חושדת שבוגדים בך

אם אתה מעסיק שחושד שאחד העובדים אינו נאמן לו

אם האמון בשותפים שלך נשבר

אם אתם הורים מודאגים שלא יודעים היכן היקר להם מסתובב בלילות

אני מציע ניסיון רב והתמחות בכל סוגי החקירות הללו. מאז ומתמיד ניסיתי לתת פתרונות יצירתיים, מגוונים תוך רגישות לצרכי הלקוח, כדי שבסופו של התהליך המשותף נוכל לקבל תשובות ברורות וחד משמעיות .

חשוב לי לציין שאני מספק שירותי חקירות ובילוש עם רישיונות מלאים וכל ההרשאות הנדרשות לעבודה בארץ ובחו”ל במסגרת הפעילות של משרד חקירות פרטי.

בין לקוחותיי עורכי דין מהשורה הראשונה, חברות מובילות במשק, אנשי עסקים ולקוחות פרטיים שקיבלו ממני שירות מוצלח מבוסס על רזומה עשיר וידע נרחב בתחום.

אני אשמח לשרת גם אותך ולספק לך את התשובות לשאלות הסבוכות ביותר, שמדירות שינה מעיניך.

מתי מומלץ לפנות אליי לחקירה פרטית?

כחוקר פרטי ותיק, מקצועי ומנוסה אני מציע שירותי חקירות פרטיות בתחום הבגידות, גניבת מידע, איתור אנשים, ריגול תעשייתי, האזנות ועוד. המטרה שלי בכל חקירה היא להגיע אל האמת בצורה חוקית ולהציג לך הוכחות ראויות, כל זאת תוך שמירה על דיסקרטיות מוחלטת.

אני ממליץ לך לפנות אליי ברגע שמתעורר אצלך חשד כלפי אדם מסוים, בין אם החשד הוא בחייך הפרטיים כמו חשד לבגידה, ובין אם החשד הוא בתחום העסקי של חייך כמו חשד לגניבה ממעסיק, ריגול תעשייתי, צורך באיתור חייבים ועוד. בכל מקרה בו אתה צריך להשיג מידע על אדם מסוים, אני מציע להשיג אותו עבורך במקצועיות חסרת פשרות.

דגן חקירות לרשותך

הצוות שלי ואני במשרד חקירות דגן חקירות נשמח לעמוד לרשותך ולספק עבורך שירותי חקירה מקצועיים. אני שם דגש מיוחד על יחס אישי, על עמידה בחוק ועל דיסקרטיות מלאה. אם יש לך צורך בשירותי חקירות מקצועיים, אני מזמין אותך לפנות אליי.