בוגדת לא בוגדת

“תגיד “?שאלתי אותו קצת בתקיפות
“למה אתה עושה את זה”?
“כי היא הבטיחה לי ,”הוא ענה במהירות” .היא אמרה שהיא תמיד תאהב אותי ושאף פעם היא לא תהיה מסוגלת לבגוד.”
“ומה יקרה אם תגלה שהיא בוגדת”?
“אני אטיח לה את זה בפנים ואעזוב אותה.”
הרגשתי שהאגו מדבר לו מהגרון ומהלב והתחלתי במעקב.
משהו בסיפור הזה ,שמשותף לכל כך הרבה זוגות אחרים סקרן אותי .בוגדת לא בוגדת ?
עמדתי בפתח הווילה המפוארת והוצאתי את המצלמה ,ממולי בחורה בלונדינית ,עם פנים ילדותיות ושני זאטוטים שסובבים אותה .עוברת שעה ,שעתיים ,חמש ואני מרגיש שאני כבר מכיר אותם כמו משפחה .הבעל נכנס כמצופה בשעה שבע וחצי בערב ולאחר כמה דקות היא יוצאת מהבית ואני אחריה ,נוסע ברחובות כנהג ’ לובשת טייץ ספורט צמוד ,טופ קטנטן וסווצ’ירט .היא נכנסת לג מן המניין .נכנסת למכון ואני מחליף לבגדי הספורט שלי במהירות ושועט אחריה .חלק מהסיפור של להיות חוקר זה להחזיק מלתחה שלמה באוטו שתתאים לכל מצב.
היא מסיימת את האימון מוקדם מהצפוי ,נכנסת לרכב ומתחילה בנסיעה חזרה הביתה .היא נכנסת הביתה וסוגרת אחריה את הדלת ואני ממשיך להמתין מחוץ לבית דרוך .שעה קלה עוברת וכשאני רואה שהיא לא יוצאת אני מבין שיום המעקב שלי נגמר ואני חוזר הביתה.
יום למחרת אני שוב מתמקם מול הבית וצופה בהתנהלות רגילה של אחר הצהריים .כמה משעמם , אני חושב לעצמי .שבע וחצי בערב והבעל חוזר. היא שוב עולה על בגדי ספורט קטנטנים ושוב האימון קצר .הפעם היא יוצאת לאוטו ושם מחכה לה מאמן הכושר,אותו מאמן שהסביר לי על המכון ביום הראשון למעקב .גבר נאה מאוד עם שרירים שהייתי רוצה לעצמי וחיוך גדול על הפנים .הם נכנסים לרכב שלו ומתחילים בנסיעה עד שמגיעים לדירה ,כנראה שלו .את האמת- לא האמנתי שאני אתפוס אותה .הפנים שלה טובות מדי ומשדרות אמת ,אבל המקצוע הזה שוב מוכיח לי שאף פעם אי אפשר להיות בטוחים.
אני לוקח כמה תמונות מסגירות וניגש למשרד לעבד את הדו”ח.
יומיים אחר כך מתקשר לבעל לקבוע פגישה על הממצאים ,והוא לא מסוגל להתאפק ” .תגיד לי בינתיים רק אם כן או לא.”
“אני לא יכול ,אני מצטער ,בוא נשב בצורה מסודרת .”אנחנו קובעים בבית הקפה הקבוע,כמה רחובות מהמשרד שלו.
אני מתיישב בקפה וממתין .הוא נכנס מאופק ,יושב צמוד אלי ומחכה לגזר הדין .אני מוציא את הקלסר עם התמונות הכי סולידיות שמצאתי ומראה לו .הוא שותק לרגע ,סוגר את הקלסר ואומר לי תודה .לא מצליח לקרוא אותו ברגע הזה אבל אני לוגם מהקפה ויושב בשקט לידו .המלצרית ניגשת אלינו והוא מתחיל לפלרטט איתה ,כאילו להוכיח לעצמו ולי שיש לו את זה .היא נראית צעירה מאוד.היא נותנת לו את המספר טלפון שלה והולכת.
“אתה מתכוון להתקשר ?”שאלתי אותו.
“בוודאי “הוא ענה.
“אז גם אותך יכולתי לתפוס אם הייתי עוקב אחרייך ?” “את כולם יכולת לתפוס ,”אתה פשוט אף פעם לא מוכן להיות בצד השני.

שתפו את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

מאמרים נוספים לקריאה

גבר עם נוצות
סיפורי חקירות

גבר עם נוצות

מתקרבת אלי בחורה צנומה ושברירית”.שחר “?אני שואל. “זאת אני .”היא יורה ויושבת. הסיפור חיים שלה מסובך מדי כדי לגולל על הכתב ורק הסוף שלו בעצם

קרא עוד »

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות