dagan.zaks@gmail.com
נעורים 2 Ramat Gan

  האזנות סתר וגילוי

  האזנות סתר

  לעיתים מתעורר בנו החשד כי האדם שעובד איתנו בעבודה, האדם שחייב לנו כסף, האדם שאיתו החלטנו לחלק ולחיות את חיינו או גוף מוסדי מכובד שעבדנו איתו מסתיר מאתנו את האמת – ומצב הזה עלול לפגוע קשה הן במוניטין שלנו, הן בפרנסה שלנו, הן בשם הטוב שלנו והן במשפחה שלנו.

  האזנות סתר למשל, המתבצעות כמובן לפי המגבלות שבחוק חוקרים פרטיים, יכולה להיות כלי מצוין כדי למצות את החקירה ולהגיע לאמת שאותה אתם כל כך רוצים לגלות.

  חשיבות הוותק והמקצועיות בתחום ההאזנות
  משרד חקירות הוא ככל הנראה המקום הראשון שאליו תפנו כאשר תרצו לברר האם בן הזוג בוגד בכם, האם המועמד לעבודה אכן אמין, האם העובד שלכם גונב כסף מהחברה או האם החבר הטוב שלכם מבצע האזנות סתר נגדכם ללא ידיעתכם. ישנם האנשים אשר יבררו את הנושא קודם כל עם החשוד עצמו ולאחר מכן ינסו לגלות את האמת בעזרת הכלים העומדים לרשותם, אולם הבעיה מתחילה כאשר אנחנו מגלים שלא כל האנשים שקופים ולא כל הגורמים שחשבנו שנוכל לסמוך עליהם אכן משתפים עמנו פעולה ברגע האמת.

  להאזין ולשמוע בדיוק את האמת

  אם יש לכם חשד, או שניסיתם לחקור בעצמכם והגעתם למצב שאין לכם קצה חוט ואין לכם מוצא בחקירה שלכם – זה בדיוק הזמן למצוא לפנות אל דגן חקירות, שהנו משרד חקירות רציני, מקצועי ובעל ניסיון בתחום האזנות סתר, על מנת שיעשה עבורכם את העבודה.

  קיימת חשיבות עצומה לניסיון ולמקצועיות שמציע לכם משרד החקירות שלנו, כאשר האת הניסיון לא ניתן לקבל ללא שנים רבות של עיסוק בתחום ואת המקצועיות ניתן להשיג רק בעזרת אנשים איכותיים שמגיעים מהתחום וגם בעזרת שיטות חדישות להגעה אל האמת.

  מישהו עוקב אחריכם? בואו לגלות
  זו הנקודה לציין כי האזנות סתר בהן הצד השני לא מודע לכך שמקליטים אותו – אינן חוקיות. אם אתם חושדים כי מישהו מקליט אתכם או עוקב אחריכם, בדיקת האזנות סתר, גילוי האזנת סתר ואפילו בדיקת האזנה לטלפון סלולרי אלו רק חלק מהפעולות שנוכל לבצע עבורכם ולעזור לכם לגלות למה מישהו עוקב אחריכם ומה האינטרס שלו לעשות זאת.

  אם אתם מרגישים שכל מילה שאתם מוציאים מפה יכולה לשמש נגדכם בעתיד – זה הזמן לפנות למשרד דגן חקירות ולחזור לחיות חיים שפויים ונינוחים.

   

  עניינים דיפלומטיים, עסקיים ואפילו בין-אישיים, מוקלטים דרך מכשירים שונים ומעלות שאלות שונות. למי מותר לבצע האזנה? מתי היא קבילה בבית משפט? כיצד אפשר לזהות כי מתבצעת האזנה? ומהו העונש במקרה של ביצוע האזנות סתר לא חוקיות?

  מותר ואסור בהאזנות סתר

  המונח "האזנות סתר" קיים בכל מקום וכל מדינה מתייחסת אליו בדרך שונה. בישראל, חוק האזנות הסתר משנת 1979 קובע כי זו אסורה לביצוע על ידי צד שלישי. כלומר, מי שאינו צד בשיחה שהתקיימה באופן פרטי לא רשאי להקשיב לשיחה. מידע אשר נאסף בדרך שאינה חוקית לא יוכל להיות קביל בבית משפט ואופן השגתו יכול להיות לא חוקי.

  למרות כל זאת, החוק שעבר תיקון בעקבות חוק יסוד כבוד האדם וחירותו, קובע כי כל אדם רשאי להקליט שיחה בה הוא שותף ולהאזין לשיחות המתקיימות באזורים פתוחים וציבוריים. השימוש במידע יתבצע כל עוד לא מדובר בפגיעה בפרטיות הפרט.

  זיהוי האזנות

  האזנות סתר הוא תחום מעניין מאד וכל אדם יכול למצוא עצמו משני צדי המתרס. מהצד שמבקש להאזין לאחרים או שמקליט שיחות ומהצד אשר מאזינים לו. אם יש לך חשד כי מאזינים לך בסתר, שהמשרד שלך משמש עבור אחרים לריגול תעשייתי או שהותקנו אצלך תוכנות ריגול וכי גורם מסוים מנסה להשיג עלייך מידע, זה הזמן לערוך בדיקה יסודית במקום.

  דגן חקירות מתמחה בתחום ותוכל לסייע לך, להגיע אל המקום הנדרש ולבדוק אם ישנם מכשירים שונים אשר בהם מוחבא ציוד שיכול להזיק לך או לפגוע בפרטיותך. אם יש לך חשד שמאזינים לך, אין זה משנה אם הצד המאזין יוכל להשתמש במידע נגדך או לא, פרטיותך נפגעת ועלייך לשמור עליה. עלייך לדעת כי ביצוע האזנה שאינה חוקית היא עבירה שיכולה להוביל לחמש שנות מאסר ולכן חשוב לזהות את הציוד ואת המקור שהניח אותו בצורה מקצועית.

  נשמח לעמוד לרשותך

  מקרי האזנות מחייבות התייחסות מקצועית ואנו נשמח לעמוד לרשותך. אם יש לך צורך להוכיח כי מתבצעת האזנה שלא על פי חוק, זה הזמן לבדוק את המצב ולהגן עלייך מפני צד שלישי שיכול לפגוע בך. למשרד החקירות ניסיון עשיר בתחום והעבודה תתבצע בדיסקרטיות מלאה.

  קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני | קידום אתרים
  WhatsApp chat