האם העובד שלי גונב אותי?

כיצד ניתן לדעת האם העובד שלי גונב אותי? מה היא העלות של מעקב אחר עובדים? מתי מומלץ להציב מעקב אחר עובדים? מי מספק שירותים של מעקב אחר עובדים?

לעיתים קרובות מדי האמון שאנחנו נותנים באנשים אחרים מהווה נקודת פריצה מסוכנת ביותר. יחסי אמון בין המעסיק לעובדיו הם קריטיים כדי לקיים עבודה פורייה ויעילה אך, בעלי עסקים שאננים מוצאים את עצמם קורבנות מבולבלים. הדרך הטובה ביותר להגן על העסק שלך ולמנוע חיכוכים מיותרים עם העובדים שלך היא הצבת מעקב אחר עובדים חשודים או על כל העובדים שלך לתקופת זמן קצובה. מעבר לכך שהדוחות יאפשרו לך לקבל תמונת מצב מלאה על פעילות העסק שלך הכוללת את הפינות החשוכות והנקודות העיוורות שלך, הם גם יהוו הוכחה משפטית לעבירה.

מתי יש להציב מעקב אחר עובדים?

באופן כללי, למרבית העסקים מומלץ להציב מעקב אחר עובדים חשודים ואף לעקוב אחר הפעילות של כלל העובדים שלהם לפחות אחת לתקופה. עיניים מיומנות יכולות להדגיש עבורך נקודות תורפה של העסק והתנהלות לא הוגנת של העובדים שלך כלפי העסק וכלפייך. מעבר לביקורות התקופתיות אחר העובדים שלך, ישנם כמה סימנים אשר מצריכים בחינה מעמיקה. במידה ואחד או יותר מהסימנים הבאים מופיעים בעסק שלך, מומלץ ליצור קשר עם חוקר מקצועי ומומחה:

  • תלונות רבות של לקוחות על חוסרים.
  • היעדרויות תכופות ולא מוסברות של אחד או יותר מהעובדים.
  • קיומן של שמועות על גניבות או עקיצות הקיימות בעסק.
  • כפילויות או היעלמויות של מסמכים חשובים, חשבוניות או פירוט של משלוחים.

כיצד יש לפעול ברגע שישנה סבירות לגניבה בתוך העסק

טעות של מעסיקים רבים היא לנסות ולאתר את העובד והגניבה בעצמם, פעולה זו יכולה להוביל לכך שהעובד יתחמק מעונש או שגודל העבירה יישאר מסתורין. משרד חקירות מקצועי יוכל לעבוד בדיסקרטיות, לספק לך דוח מפורט על הגניבה או המעילה ולאפשר לך לבחור את הצעדים העתידיים שלך מתוך ידיעה.

דגן חקירות

דגן חקירות הינו משרד חקירות וותיק ומקצועי אשר מספק לעסקים ואנשים פרטיים עובדות והוכחות בדיסקרטיות ומהירות כבר מעל לשני עשורים. אנחנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר עוד היום, להציב מעקב אחר עובדים ולקבל תשובה חד משמעית לשאלה האם העובד שלי גונב אותי.

שתפו את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

מאמרים נוספים לקריאה

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות