חוקר פרטי בגידות בצפון

מהי עבודתו של החוקר הפרטי? עם אילו חשדות מומלץ להגיע אליו? האם בכל הנוגע לקבלת שירות מאת חוקר פרטי בגידות עשויות להניב חומר שישמש בבית משפט? כיצד נכון לבחור את החוקר?

חקירה פרטית מתבצעת כאשר ישנו חשד באדם מסוים על פעולה שאינה תקינה ואחת מהן היא בגידה. כאשר אחד מבני הזוג חושד בצד השני, הוא זקוק להוכחות לפעולת הבגידה ולא מספיק להתעמת על הנושא. יתרה מכך, לא מומלץ להעלות עימות ללא הוכחות מתאימות וכדי לקבלן בצורה מקצועית יש לפנות אל חוקר פרטי.

עבודתו של החוקר הפרטי

בבואנו לדון בשירותיו של חוקר פרטי בגידות מצריכות בעל מקצוע מתחום החקירות, שהנו מנוסה – ואשר עבר הסמכה לעבוד בתחום. במסגרת תפקידו הוא יכול לבצע פעולות שונות, כולל חקירה בענייני בגידה. המטרה של החקירה היא להגיע אל האמת בלי שהצד הנחקר יחשוד בכך ולהביא למבקש העבודה הוכחות ברורות שבהן אפשר להשתמש גם בבית משפט. מכאן אפשר להבין כי אם ברצונך לקבל מידע אמין, עלייך לפנות אל חוקר פרטי בעל ניסיון ודיסקרטיות.

החשדות הנפוצים בתחום הבגידות, העשויים להוביל לצורך בחוקר פרטי

ישנם כל מיני “סימנים מקדימים” אשר מעלים את הצורך לפנות אל החוקר וכל אחד מגיע עם ספקות משלו. לעתים מדובר בסימנים של ממש ולעתים מדובר בחשדות בלבד. בעת השיחה עם החוקר מומלץ לתת כמה שיותר פרטים, לתאר את חייו של הנחקר ולזכור כי שיתוף הפעולה נעשה תחת מעטה דיסקרטי וכי האינטרס של החוקר הוא לשמור על הלקוח.

עבור חוקר פרטי בגידות מניבות הוכחות אשר תקפות בבית המשפט

לבגידה יש השלכה על חיי הזוגיות והיא משפיעה על הסכמי טרום נישואין והליך גירושין. לכן, על החוקר לאתר חומרים רלוונטיים והוא ישתמש רק בשיטות מקובלות שיוכלו להביא להוכחות הראויות להצגה בבית המשפט ולעבוד בהתאם לחוק החוקרים הפרטיים.

בחירת חוקר המתאים עבורך

הבחירה של החוקר משמעותית ועלייך לבדוק כי החוקר עבר הכשרה מתאימה, שהדיסקרטיות נמצאת בראש מעיניו וכי החומר שאותו ימצא עבורך יוכל להיות מוצג בבית המשפט. משרד החקירות דגן חקירות מעמיד לרשותך חוקר פרטי בגידות מנוסה ודיסקרטי – ומבטיח מקצועיות, שימוש בציוד מתקדם ויחס אישי לאורך כל הדרך. אם יש לך חשד לבגידה זה הזמן לפנות אלינו ולהגיע אל חקר האמת.

שתפו את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

מאמרים נוספים לקריאה

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות