חוקר פרטי דיסקרטי

ישנם מקרים בחיים בהם נצטרך את עזרתו של חוקר פרטי. במהלך חיינו אנשים רבים ינסו להסתיר מאיתנו את האמת בשל מניעים שונים והתפקיד שלנו הוא לעלות על כך. חוקר פרטי דיסקרטי יאפשר לנו לגלות מידע באופן חשאי בלי לעורר את חשדו של הצד השני. חקירה דיסקרטית תתנהל כך שכל אחד משני הצדדים ממשיך באורח חייו הרגיל כאשר על הצד החוקר לא לחשוף בטעות את העובדה כי הוא שכר חוקר פרטי.

במידה ומידע זה יישאר חסוי יוכל החוקר לעלות על ההוכחות הדרושות על מנת להגיע למסקנה חותכת. ראיות אלה יוכלו לשמש גם בבית המשפט על מנת לבנות תיק מבוסס וחזק כנגד הנחקר. זה הזמן להפסיק לגשש בחשכה ולפנות לחוקר אשר יוציא את כל האמת לאור.

דגן חקירות – חוקר פרטי דיסקרטי

לא רק הדיסקרטיות חשובה בתהליך זה אלא גם מידת המיומנות של החוקרים. מיומנות זו אינה באה ברגל ואינה דומה לקורס מקצועי של מספר שבועות אליו יוצאים במקומות עבודה אחרים.

על מנת להיות חוקר מיומן יש לבצע הכשרה ארוכה ועבודת שטח רבת שנים. כך מגיע החוקר לרמה מספקת אשר בסופו של דבר מביאה תוצאות. הכשרה זו מתחילה פעמים רבות כבר לאחר הגיוס לצבא ביחידות מודיעין מיוחדות, או במהלך עבודה ביחידות מיוחדות של המשטרה וכוחות הביטחון. יוצאי יחידות אלה נקלטים בחברות דוגמת “דגן חקירות” ומגיעים עם הידע הנדרש על מנת לבצע חקירות מורכבות ומעמיקות.

חוקרים כל מקרה לגופו

ישנם מקרים שונים בהם תצטרכו את שירותיהם של דגן חקירות. יש לחקור כל מקרה לגופו בצורה זהירה ופקדנית תוך גילוי התחשבות בלקוח. דגן חקירות מאמינים ביחס אישי וחם לכל אדם ויעשו את המקסימום על מנת להקל על הלקוח בזמן התהליך.

החקירות בהן אנו מתמחים :

  • חקירות אישיות, חקירות עובדים ופוליגרף
  • איתור אנשים
  • בגידות על רקע רומנטי
  • ריגול תעשייתי
  • חקירות כלכליות
  • ביצוע מעקבים ותצפיות

חוקר פרטי דיסקרטי

שתפו את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

מאמרים נוספים לקריאה

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות