חקירה פרטית

באילו מקרים מתבצעות חקירות פרטיות? מי יכול להזמין עבודת חקירה? האם כל מה שנאמר במשרד החקירות הוא דיסקרטי? מה עלייך לעשות עם המידע שיספק לך החוקר?

חקירה פרטית היא חקירה שאותה מזמין אדם “רגיל” בשל חשד כלשהו באדם אחר. הסיבות להזמנת חקירה יכולות להיות חשד בבגידה, מציאת אנשים אבודים וגילוי פרטים שיכולים להשפיע על חייו של מזמין החקירה. אם יש לך חשד כי אדם אחר פוגע בך בדרך זו או אחרת או אם ברצונך ליצור קשר עם אדם מעברך וקרוב משפחה מרוחק, זה הזמן לפנות אל חוקר פרטי בגידות.

הזמנת חוקר פרטי

כמו כל אחד, גם באפשרותך להזמין חקירה וזו תתחיל משיחה ראשונית. בתחילה, יהיה עלייך להעלות את כל הטענות השונות ולהביא לפגישה את כל המידע או החשדות שיש בידך. לאחר מכן יסביר לך החוקר כיצד החקירה תתבצע וכאן חשוב מאד לשים לב כי פעולותיו נעשות תחת החוק ואם יהיה לך צורך להשתמש במידע בהליכים משפטיים כלשהם תהיה לך האפשרות לעשות זאת.

שמירה על דיסקרטיות

חקירות פרטיות מתבצעות תוך שמירה על דיסקרטיות. מהמפגש הראשון במשרד החקירות ולאורך החקירה כולה, על החוקר לשמור עלייך ולהבטיח לך כי כל מידע, זה שקיבל ממך וזה שיאסוף, יישמר בינך לבינו. זהו אחד הערכים החשובים שיש לצפות להם מהחוקר.

להשתמש במידע על פי הצורך שלך

כאשר מתבצעת חקירה פרטית בכפוף לחוק, התוצאות שלה יכולות לשמש אותך בדרך הנחוצה לך. אם ההחלטה שלך תהיה שלא להשתמש לעולם במידע או אם תהיה לך החלטה להשתמש בו בבית משפט, הבחירה היא בידך כשהשלב הראשון שעלייך לעבור אותו הוא לקבל את המידע מלכתחילה ולשם כך יוכל לעזור לך רק חוקר שעבר הכשרה ובעל ניסיון רב עם חקירות פרטיות בתחום הנחוץ לך.

פניה לגורם אפקטיבי, דיסקרטי ומקצועי

דגן חקירות מתמחה בתחום החקירות הפרטיות. במקרה ויש לך חשד באדם כלשהו, קרוב מאד או מרוחק ויש לך צורך להגיע אל חקר האמת, זה הזמן לפנות אלינו. נשמח לעמוד לרשותך ולהציע שירות אפקטיבי, דיסקרטי ומקצועי.

 

חקירות פרטיות על רקע חשד לבגידה

מתי מתעורר חשד לבגידה? איך מבצעים חקירות פרטיות? למה להזמין חוקר מקומי?

כל מערכת יחסים רומנטית חשופה לבגידות. בגידה מפרה את האמון בין הצדדים, פוגעת ביציבות התא המשפחתי ומערערת את תחושת הביטחון האישי. בנוסף, לבגידה יש משמעות כספית וכלכלית כאשר היא מביאה לגירושין או הגשת בקשה לגט. אחת הדרכים להתמודד עם חשד לבגידה היא לתאם חקירה ומעקבים ולוודא מעורבות של אנשי מקצוע דיסקרטיים ברמה גבוהה. כמו כן, אנשי מקצוע מתחום החקירות מכירים היטב את הנושא של יחסי אישות ויודעים מה לעשות בשביל לאסוף ממצאים כחוק.

חוקרים בשבילך את האמת על בני הזוג

במשרד דגן חקירות מבינים את הקושי שלך בהזמנת חקירות ומעקבים על רקע חשד לבגידה. אנו מתחייבים לשמור על דיסקרטיות מלאה מהרגע הראשון, להקצות עבורך חוקר פרטי בחיפה באופן אנונימי ולעדכן אותך בזמן אמת בממצאים. חקירות פרטיות דרך משרד דגן חקירות הן בדיוק מה שרצית כדי לדעת את האמת ואנו מוכנים להפעיל עבורך צוות שלם גם בהתראה קצרה ומיוחדת.

מה הקשר בין בגידות ואורך מערכת היחסים?

רוב האנשים מרגישים תחושת בטן מסוימת כאשר בני הזוג בוגדים בהם. עם זאת, יש כמובן הבדלים בין בגידות שמתקיימות במסגרת מערכות יחסים ארוכות לבין בגידות במערכות יחסים קצרות. ככל שמערכת היחסים ארוכה יותר, כך עולה הסיכוי שבני הזוג יזהו את הסימנים המקדימים של הבגידה ויידעו מתי לפנות לחוקר פרטי בחיפה או בכל עיר אחרת בארץ.

סימני זיהוי ראשוניים לבגידה

מלבד תחושת הבטן, יש עוד כמה סימני זיהוי שמעידים על חשד לבגידה. קודם כל, הניסיון מגלה שבגידה מלווה בשינוי של השגרה הרגילה. אם למשל אחד מבני הזוג מתחיל להגיע מאוחר מהעבודה, יוצא מוקדם מהבית או לכאורה מבלה בימים לא סטנדרטיים עם חברים ובני משפחה, יש מקום לחשוד שמדובר בבגידה. כמו כן, בני זוג נוטים לזהות בגידות עוד לפני שהם מזמינים חקירות פרטיות כאשר הם רואים שינוי במראה החיצוני של הפרטנר. זה יכול להיות שינוי קטן כמו החלפת בושם ותסרוקת, או שינוי גדול ומהותי כמו החלפת רכב או סגנון לבוש.

מקורות מידע על בגידות של בני זוג

מובן שתמיד צריך להישאר עם אצבע על הדופק ולאסוף מידע מחברים, קרובים ובני משפחה. לעיתים קרובות, הסביבה הקרובה והרחוקה של מי שנבגד יודעת לפניו על הבגידה. במקרים כאלה ניתן להשתמש במידע המוקדם על מנת להכווין אנשי מקצוע מהתחום של חקירות פרטיות ולהגדיל את הסיכוי למעקב יעיל. חוץ מזה, חקירות פרטיות בנושאי אישות מתחילות לעיתים בישראל אך זולגות גם לחו”ל ולכן מי שאחראי עליהן נדרש להחזיק בכלים מתאימים.

מטרות של חקירות פרטיות ביחסי אישות

בהזמנת חקירות פרטיות מחירים של שירותי מעקב הם לא הפקטור היחיד שצריך להתייחס אליו. ראשית, במסגרת פגישת ייעוץ עם חוקר פרטי בחיפה למשל צריך לתת פירוט של כל החשדות, להיעזר בניסיון שלו כדי להעריך האם מדובר בחשדות סבירים ולברר מה יכולות להיות התוצאות של החקירה. שנית, במקרים רבים מהוות חקירות פרטיות את הבסיס של תיק הגירושין, לכן בני הזוג שמזמינים את השירות נדרשים להביא את זה בחשבון ולהתעקש על ממצאים מדויקים.

אמצעים וכלים לביצוע חקירות פרטיות

חקירות פרטיות של חשד לבגידות מתבצעות עם צילומי סטילס, וידאו ואיסוף ראיות. יש חשיבות גדולה לשמירה על הוראות החוק ולשימוש בכלים שקבילים בבתי המשפט בלבד. למעשה, אין שום משמעות לחקירות פרטיות ואפילו להשגת ממצאים ברורים וחד משמעיים כל עוד לא משתמשים בכלים קבילים. בני זוג שרוצים להפיק תועלת מחקירות פרטיות צריכים לוודא שהם מזמינים אותם מאנשי מקצוע נכונים ולתת עדיפות לחוקר פרטי מקומי.

החשיבות של חוקר פרטי בחיפה לתושבי הצפון

תושבי הצפון לדוגמא צריכים להזמין חוקר פרטי בחיפה ברגע שבו מתעורר חשד לבגידה. כל עיכוב בחקירה עלול להביא להסתרת ראיות מצד בני הזוג, אז מעורבות מוקדמת של חוקר פרטי בחיפה קריטית להשגת המטרה. כמו כן, חוקר פרטי בחיפה מציע לתושבי העיר והצפון יחס אישי ומהיר. הוא יכיר היטב את אזור חיפה לרבות כתובות, שכונות, רחובות ורבעים ויידע מה לעשות על מנת להיטמע במקומות ציבוריים. חוקר פרטי בחיפה גם יכול להשתמש בקשרים אישיים כדי לבצע חקירות פרטיות ואיתו יש סיכוי גבוה להשיג תוצאות ברורות.

הפרטיות שלך חשובה לנו!

במשרד דגן חקירות יכולים להעמיד לרשותך חוקר פרטי בחיפה למעקבים בנושאי אישות שבינו לבינה. אנו עובדים מעל 20 שנה בתחום של חקירות פרטיות ועושים את העבודה עבורך גם בארץ וגם בחו”ל. מבחינתך, יצירת קשר עם משרד דגן חקירות מבטיחה הקצאה מהירה של חוקר פרטי בחיפה לכל מטרה. במסגרת חקירות פרטיות מחירים משתלמים הם רק חלק מרשימת היתרונות שלנו ואנו מתחייבים לגלות דבקות במטרה לחקר האמת. בשיחת טלפון למספר 072-3340672 נוכל לתאם גם עבורך חקירות פרטיות ולעזור לך לישון בשקט בלילה.

שתפו את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

מאמרים נוספים לקריאה

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות