משרדי חקירות במרכז

מהו תפקידו של החוקר הפרטי? מהם הסימנים המעדים על כך שהחוקר מתאים לביצוע העבודה? היכן אפשר למצוא חוקר פרטי במרכז שהנו מנוסה ומקצועי?

חקירות פרטיות הן חקירות המתבצעות במסגרת שאינה קשורה לחברה ועסק. בין תחומי החקירה החוקר יכול למצוא מידע על:

  • בגידות – אם יש לך חשד כי מתקיימת בגידה, זה הזמן לפנות אל גורם מקצועי שיוכל לספק לך הוכחות לכך. לא מומלץ להתעמת ללא הוכחות וללא מידע אמין ורק חוקר שעבר הכשרה יוכל לסייע לך לגלות את האמת.
  • מציאת אנשים – בין אם אדם מסוים חייב לך כסף ונעלם ובין אם מדובר בקרוב משפחה שברצונך למצוא, התפקיד של החוקר הוא לאתר אותו ולעשות זאת תוך שמירה על דיסקרטיות מלאה.
  • הסתרת כספים – ישנם מצבים, גם בזוגיות וגם במשפחה, של הסתרת כספים משותפים. מידע על חשבונות בנק וכסף שנעלם, מיקומו והסכום המדובר, יוכל לשמש אותך בהתנהלות משפטית מול הצד השני.

הכלים העומדים לרשות החוקר

לפני תחילת החקירה ולפני הפנייה שלך לחברה, חשוב מאד להבין כי האמצעים העומדים לרשות חוקר פרטי במרכז הם אמצעים חוקיים וכי עליו לפעול בכפוף לחוק החוקרים הפרטיים. המטרה שלך ושל החוקר משותפת, להגיע אל האמת, באמצעים שאפשר יהיה להשתמש בהם בעתיד. לחוקר ישנה יכולת להתחבר לאנשים, לתת להם לשתף מידע וגם מכשירים המתאימים לעבודה וכל מה שימצא יוכל לשמש אותך, אם יהיה צורך בכך, בבית משפט.

להזמין חוקר פרטי שאפשר לסמוך עליו

ישנם כמה סימנים המעדים על כך שמצאת חוקר פרטי שאפשר לסמוך עליו. החוקר חייב להיות בעל הכשרה מתאימה לעסוק בתחום. עליו להיות מנוסה בתחום הספציפי שבו מתבצעת החקירה ולהבטיח לך חיסיון מידע ודיסקרטיות. נושא החקירה יהיה תמיד נושא עדין ועל החוקר ללוות אותך ולהעניק לך יחס אישי מהשיחה הראשונה ולאורך כל הדרך.

משרד דגן חקירות

דגן חקירות מבצעים חקירות פרטיות מעמיד לרשותך שירות מקצועי, דיסקרטי וייתן לך יחס אישי. אנו יכולים להעמיד לרשותך חוקר פרטי במרכז ולהבטיח לך הגעה אל חקר האמת באמצעים שאם יהיה לך צורך בכך יוכלו לשמש אותך גם בבית משפט. נשמח לעמוד לרשותך ולהעמיד את כישורינו המקצועיים והניסיון הרב.

שתפו את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

מאמרים נוספים לקריאה

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות