מתי פונים לחוקר פרטי?

מתי פונים לחוקר פרטי? האם שירותיו של חוקר פרטי שמורים לעסקים ולמוסדות בלבד, או שמא גם אנשים פרטיים יכולים להזדקק לו? באילו מקרים נפוצים יותר או נפוצים פחות עולה הצורך בפנייה אל חוקר פרטי מוסמך? הבה נבחן את הנושא מעט יותר מקרוב.

חוקר פרטי הוא בעל מקצוע שעבר הכשרה והסמכה לספק שירותי מעקב וחקירות פרטיות, כלכליות ומסחריות בהתאם להוראות החוק, באופן שהופך את הראיות שנאספו במהלך החקירה הפרטית לכאלו אשר יוגדרו כראיות קבילות בבית המשפט, אם יעלה הצורך להשתמש בראויות אלו. בפועל, התפקיד של חוקר פרטי הוא לגלות מידע ממוקד ולהשיג את הראיות באופן נסתר, שלא יעורר חשד וישרת את האינטרסים שלך באופן אקסקלוסיבי.

שירותי חקירה לפרטיים ועסקים

התפקיד של חוקר פרטי הוא לספק מידע עבור חברות, ארגונים ואנשים פרטיים – ומגוון האנשים והגופים אשר פונים אל חוקר פרטי גדול יותר מכפי שאולי נדמה בתחילה. כל חקירה היא שונה, פרטנית ומיוחדת, היא מתוכננת בקפידה ויוצאת לפועל תוך שימוש באמצעים מתקדמים, רגישות רבה וללא ידיעת הצד הנחקר.

השירותים שאותם מספק החוקר מגוונים והמטרה היא להבין כל צורך, לתכנן מראש כל חקירה על מנת להגיע לעומקה של האמת בלי להשאיר ראיות ולא חשוב פחות מכך – לא לתת לצד הנחקר להרגיש שהוא בחקירה.

מתי עלי ליצור קשר עם חוקר פרטי?

ישנן סיבות רבות ליצירת קשר עם חוקר פרטי מוסמך, חלקן נפוצות יותר וחלקן פחות. בין היתר:

  • ביכולתו של החוקר להעניק שירותים לעסקים ולחברות על ידי חקירות של צוות העובדים או חקירה של עובד מסוים, מתן שירותי פוליגרף וחקירות כלליות על פי הצורך של העסק, כמו גם מגוון רחב של חקירות כלכליות ומסחריות הנוגעות לתחום ולמתחרים בתעשייה.
  • עבור אנשים פרטיים, החוקר יכול לבצע בדיקת רקע על אנשים ועל נכסים, לאתר אנשים ולגלות בגידות על רקע רומנטי, כמו גם לבצע בדיקות האזנה ועוד – כדי להגן על האינטרסים שלך.

יצירת הקשר עם חוקר פרטי בגידות מבטיחה לך דיסקרטיות מלאה מן הרגע הראשון. כל מה שנאמר בשיחה הראשונה ולאחריה נשמר בינך לבין החוקר – וכפי שעליו לשמור עלייך – כך גם עלייך לשמור בסוד את עובדת שכירת השירות ולאפשר לחקירה להתבצע במיומנות ומקצועיות.

ניסיונו של חוקר פרטי הוא תנאי סף

תפקידו של חוקר פרטי הוא להביא אלייך הוכחות לחשדות השונים שלך ולדאוג לכך שאדם שיש לך קשר זה או אחר עמו לא יפגע בך בשום צורה. בהתאם לכך, עלייך לבדוק כי החוקר עבר הכשרה מקיפה בתחום ויש לו ניסיון עם חקירות מהסוג הנחוץ לך ואת המיומנות הנדרשת להשיג את התוצאה ולמזער עבורך את הסיכויים לנזקים.

משרד חקירות דגן חקירות מעמיד לרשותך חוקר פרטי שחותר לתוצאות תוך שמירה על דיסקרטיות, מקצועיות חסרת פשרות ומקפיד על יחס אישי ותקשורת מולך לאורך כל הדרך – נשמח לעמוד לשירותך!

מתי לפנות לחוקר פרטי

שתפו את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

מאמרים נוספים לקריאה

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות

לא מצאתם את מה שחיפשם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם עוד היום בשיחה דיסקרטית

לא מצאתם את מה שחיפשם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם עוד היום בשיחה דיסקרטית