קלף חדש

פוקר זה משחק ממכר. גיליתי את זה כשהייתי בן עשרים ושלוש וכל החברה הציעו לי לשחק. “משחק ידידותי” הם שח בערב. 500 קראו לזה, אבל אני לא הרגשתי שזה כל כך ידידותי מצידם לקחת לי
אחרי כמה ערבים כאלה הבנתי את הקטע, מה גם שלא נהננתי יותר מדי, והפסקתי.
אם הייתי נהנה כנראה שהייתי מפסיד הרבה יותר.

אביטל צלצלה אלי ביום ראשון בבוקר וביקשה להפגש בארבע עיניים.
עד עכשיו זיו בעלה היה אחראי על תיעוד של ההוצאות של המשפחה, אבל היא ראתה שהכסף יוצא בכמויות גדולות מדי ואין לו הסבר טוב ללאן הוא הולך. היא ניסתה לעשות נסיונות כושלים ולעקוב אחריו עד שויתרה.
“אני צריכה אותך יסודי ועם ראש פתוח” היא אמרה, ואני הנהנתי בהסכמה ואמרתי : “אחרי שנים במקצוע, אם יש משהו שאני- זה יסודי ועם ראש פתוח”. וגם זקוק למעט שעות שינה, אבל את המידע הזה שמרתי לעצמי.

התחלתי לעקוב אחרי זיו עוד באותו היום.
אני ומממממ השותף שלי עקבנו אחריו במשך חמישה ימים, מהרגע שבו הוא יצא מהבית ועד שחזר בערב. מעקבים לתוך המשרד, ברכב, בסופר. היינו איתו למשך כל היום ולא נצפתה כל פעילות חריגה. הוא לא קונה דברי אומנות יקרים, לא נפגש עם אנשים חשודים. אבל הייתה בנו תקווה שהסוף שבוע יגרום לדברים קצת להתבהר, וצדקנו.

יום שישי בערב, זיו אומר לאביטל שהוא יוצא עם חברים וזאת ההזדמנות שלנו להתחיל במעקב אחריו
דקות נסיעה יורדים לדרך כורכר עם עוד כמה 40הוא נוסע לכיוון חולון, אוסף חבר והם ממשיכים לנסוע. אחרי מכוניות שמכירות את הדרך. אני מרגיש שזיו חשדן מאוד והוא מתחיל בנסיעה איטית. אני לא נותן לזה לעצור אותי ומצליח להתחמק לכביש המקביל שמאפשר לי המשך תצפית עליו. לבסוף הוא עומד מול אנגר ענק וזיו והחבר מחולון נכנסים.
כמה דקות אחריהם אנחנו נכנסים, לבושים יפה ולפניינו נגלה מחזה שלא ציפיתי לו.
עשרות אנשים, רובם גברים, מסביב לשולחנות פוקר. ריח של סיגריות חריף באוויר והרבה מאוד צ’יפים, שמשמעותם, הרבה מאוד כסף, על השולחן הירוק.
אני מתיישב בשולחן אחד ומממ מתיישב בשולחן אחר.
לאורך הערב אנחנו צופים בו דועך לאט לאט, פיזית ונפשית. היה לי גם חשוב לעקוב אחרי הסכומים שהוא מוציא .23 ובשתיים בלילה הגעתי לעשרים אלף ש”ח.הרבה יותר ממה שהפסדתי בתור בחור בן
כשזיו מחליט לשבת בפינה להצטננות, יוצאת בחורה מאחד החדרים עם בגדים מינימלים ומתיישבת לידו.
אני לא שומע מה היא אומרת לו, אבל כשהוא קם והולך איתה לחדר צדדי אני מבין שזאת אחת מהפרקטיקות של המקום. שיפור מצב הרוח על ידי בחורות יפות, העיקר שנראה אותך שוב בשבוע הבא.
השעה מאוחרת ואני ומממ מבינים לאן הכסף של המשפחה שלהם כנראה הולך. זאת לא נראית הפעם הראשונה שלו וזה מספיק לאביטל כדי לאמת אותו מול מה שמצאנו.
הימורים זה עסק מסוכן אם אתה לא יודע לצאת בזמן וזיו לא ידע.
אני מתפלל בשבילם שיש עוד דרך חזרה מהכביש כורכר האפרורי הזה שזיו נכנס אליו

שתפו את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

מאמרים נוספים לקריאה

גבר עם נוצות
סיפורי חקירות

גבר עם נוצות

מתקרבת אלי בחורה צנומה ושברירית”.שחר “?אני שואל. “זאת אני .”היא יורה ויושבת. הסיפור חיים שלה מסובך מדי כדי לגולל על הכתב ורק הסוף שלו בעצם

קרא עוד »

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות