חקירות כלכליות

שירותי מידע בעלי ערך רב לעתיד העסק שלכם

דגן משרד חקירות מתמחים בחקירות מורכבות ומקפידים לבצע את העבודה בדייקנות ותוך שמירה על השגת החומר בצורה חוקית כך שישמש אותך בכל אמצעי לבחירתך. נשמח לעמוד לרשותך ולהגיע עבורך אל חקר האמת.

חקירות כלכליות הן חקירות אשר האופי שלהן מתרכז בתחום הכספים. החקירות הללו הן רגישות מאד ודורשות הגעה אל חקר האמת בלי שהצד הנחקר יבין כי הוא נמצא תחת חקירה. כל הנתונים חשובים מאד ועל החוקר להיות מקצועי ומנוסה בתחום זה.

עסקה לא מוצלחת, שיתוף פעולה עם אנשים לא אמינים עלולים להוביל לקריסת החברה ולאובדן משאביה הכספיים. כדי להימנע מכך, חקירות כלכליות יעזור לאנשי עסקים בכך. חקירות כלכליות הוא כלי מצוין לחיזוק החברה והבטחת ביטחונה בשוק. כדי להשיג את המטרה, כל האמצעים טובים, במיוחד כשמדובר בעסק שלכם. כיום, עיקרון זה נמצא בשימוש נרחב בעסקים על מנת לקדם את האינטרסים של החברה, ולעתים קרובות כדי לחסל מתחרים. מרכיב חשוב להצלחה כיום אינו האיכות הגבוהה של המוצרים, אלא מידע. אם אתם בעלי המידע הנכון, אתם יכולים בקלות להעלות את העסק שלכם לרמה גבוהה. זה אחד משירותיו של חוקר פרטי המוצע ללקוחותיו.

מה יניבו חקירות כלכליות עבור העסק שלכם?

כאשר אתם שוכרים את שירותו של משרד חקירות פרטי לביצוע חקירות כלכליות, אתם מקבלים מידע על נתוני הרישום של חברה זרה, על האסטרטגיה בה משתמש היריב, אילו קשרים יש לו, לרבות מצבה הכלכלי של החברה וניתוח הנתונים העדכני. חוקר פרטי מחפש עובדות שיכולות להשפיע באופן משמעותי על תפעול העסק כולל סיכונים והזדמנויות פיתוח. בנוסף, הוא מחפש ערוצי דליפת מידע כדי לאסוף מידע כלכלי מצד שלישי. מודיעין תחרותי יספק מידע ששותפים או מתחרים פוטנציאליים מנסים להסתיר. זה יאפשר לכם להשיג נתונים שלא ניתן למצוא במקורות פתוחים. אחרי הכל, מידע בעל ערך אמיתי הוא תמיד חסוי.

יתרונותיהם של חקירות כלכליות

חברה שתחליט להשתמש בשירות מודיעין עסקי תוכל להימנע מהתקשרות עם ארגונים לא אמינים. היא תקבל מהחוקר הפרטי מידע מאומת על ספקי הסחורה, מתחרים, קבלנים. כמו כן, תוכלו להבין עד כמה השותף העסקי של הארגון אמין ורווחי עבורכם והאם יש לו בעיות כלכליות. כדי להשיג מידע בביצוע חקירות כלכליות, חוקרים פרטיים משתמשים במאגרי מידע ממוחשבים ובציוד למעקב. לכן אתם מקבלים רק נתונים מהימנים על החברה או האדם שאותם החליטם לבדוק. חקירות כלכליות הן אוסף שיטות וטכניקות המשמשות לחיפוש, איסוף וניתוח מידע על מתחרה או ארגון אחר בנושאים כלכליים. קשה לדמיין תחום פעילות שבו לא נדרשים תכנון וחקר הסביבה כדי להגיע להצלחה. העסק, כחלק מהפעילות, מצריך עבודה הרבה יותר ממוקדת באיסוף, עיבוד וניתוח המידע הכלכלי. ההיסטוריה מלמדת שאנשי עסקים המסתמכים על מידע עסקי של חקירות כלכליות משיגים תוצאות משמעותיות הרבה יותר בפעילותם.

טכנולוגיות מודרניות כעזר עבור חקירות כלכליות

רשתות חברתיות, דואר ארגוני וערוצי תקשורת אחרים עבור חוקרים פרטיים יכולים להיות מקור מידע מצוין. גם התכתבות שדעתה מוסחת מענייני החברה יכולה לשחק לידיים שלכם וגם לידי המתחרים שלכם. איך בדיוק זה יכול להשפיע על העסק שלכם? הכל די טריוויאלי – תוך שימוש בהתכתבות של עובדים, לא קשה כלל לחוקר מנוסה למצוא את נקודת התורפה שלהם, שלחיצה עליה יכולה להפוך אותם בקלות למרגל אויב המסוגל לספק מידע כלכלי מסווג. איסוף מידע הוא רק חלק מהעבודה. כמעט כל הנושאים הקשורים לעבודתם של חוקרים בתחום המודיעין העסקי במהלך חקירות כלכליות נפתרים באמצעות אלגוריתם מורכב של פעולות.

ראשית, על החוקר לאסוף מכל המקורות את המידע הרצוי. בשלב הבא, יש לבדוק את מהימנות המידע המתקבל ולנתח אותו, ולבחור ממנו את החלק הנדרש. רק לאחר מכן המידע המנותח מסופק ללקוח בצורה של מסקנות קצרות, ראיות וחומרים נוספים המאפשרים לקבל את ההחלטה הנכונה.

הדבר הכי קשה בכל העסק הזה הוא הפרשנות הנכונה של המידע, שאפשר לעשות רק עם כמות מספקת של מידע ועובדות מהימנות. הזמנת שירות חקירות כלכליות ממשרדו של דגן חקירות תהיה ההחלטה הנכונה. דגן חקירות בעלי ניסיון רב בתחום פעילות זו ומבצעים את העבודה הנדרשת בזמן הקצר ביותר. בנוסף, אצל דגן חקירות תמצאו לא רק שירותים באיכות גבוהה, אלא גם מחירים נוחים ביותר.

חקירות כלכליות – שאלות ותשובות

1. אילו נתונים ניתן לקבל במסגרת שירות המודיעין העסקי וחקירות כלכליות?
חוקר פרטי יספק לכם את המידע הבא בהקדם האפשרי:

  • מידע על המייסדים, המנהלים, העובדים.
  • מידע על ספקים, שותפים, קבלנים, רכישות, לקוחות ועוד.
  • מצב פיננסי, נכסים, עסקאות, חשבונות.
  • נתונים נוספים לפי בקשת הלקוח.

2. מדוע כדאי לפנות לשירותי מודיעין כלכלי של חוקר פרטי?
מודיעין כלכלי על ידי בלש פרטי תספק הזדמנות לנצל את המודיעין התחרותי ולהרגיש בנוח בסביבה תחרותית. הרלוונטיות של המודיעין העסקי הכלכלי קשורה ישירות להופעתה של הכלכלה האינטלקטואלית שבה מידע משמשות בסיס – ידע, רעיונות, החלטות וחידושים המבוססים עליהם בדרכי העבודה הטכנולוגית. בעת קבלת הדו”ח המפורט של החוקר הפרטי, הכולל מסכנות מהחקירות הכלכליות על הארגון המתחרה, תוכלו להגיע להחלטות מבוססות ומושכלות.

הנתונים הנבדקים במהלך החקירה הכלכלית

במהלך החקירה מחפש החוקר מידע על הנחקר. הוא יחפש תחילה מידע כללי על הנחקר, כתובת מגוריו, אילו נכסים רשומים על שמו, האם יש לו פוליסות שונות, האם הגישו נגדו תביעות בשנים האחרונות, האם פתוחים מולו תיקי הוצאה לפועל וכיצד התנהל בתקופה האחרונה מבחינת כספים.

חקירות כלכליות טרם הגעה לבית משפט

במקרה בו אדם חייב לך כסף מומלץ לבדוק כי יש ברשותו את האפשרות לשלם. במקום לפנות ישירות אל בית משפט, כדאי לדעת כי הצד השני יוכל לשלם לך וכי אין לו חובות רבים לעוד גורמים שיוכלו לקבל את הכסף שלו לפנייך. חקירה תחסוך לך זמן והתנהלות בבית משפט שעלולה שלא להוביל לתוצאות הרצויות לך.

חקירה כלכלית לקבלת מידע לפני מתן אשראי

לפני מתן אשראי מומלץ לבדוק כי האדם שעומד לקבל אותו יוכל להחזיר לכם את הכספים שמגיעים לכם. בין אם מדובר על מתן אשראי לאדם פרטי ובין אם מדובר על אשראי ומוצרים לעסק, בוודאי ברצונך לבצע חקירה כלכלית כזו או אחרת במטרה לדעת כי בסופו של דבר התמורה תחזור אלייך.

חקירה כלכלית לאחר לכתו של אדם

איתור רכוש וכספים יתבצע גם במקרים לאחר פטירה. ישנם מצבים בהם לאחר לכתו של אדם “נעלמים” או שלא נשארים כספים והסיבות לכך הן לא תמיד חוקיות. איתור של כספים יכולים להעלות פעולות ומניפולציות שנעשו בחשבונו של הנפטר.

אופן השימוש בממצאי החקירה הכלכלית

המידע הנאסף במסגרת החקירה נועד לאפשר לך להתמודד מול הנחקר. ההחלטה כיצד בדיוק לעשות זאת משתנה בהתאם לאופי החקירה, לחשדות, לתוצאות והיא כמובן החלטה שלך. עם זאת, חשוב לדעת כי המידע יוכל לשמש אותך לא רק לצורך אימות אישי אלא גם במסגרת של עימות משפטי.

המטרה של החוקר היא להביא אלייך את כל המידע שיוכל לסייע לך כדי להתמודד מול הנחקר. החקירות הכלכליות נועדו לספק לך מידע שיוכל לחסוך לך כספים ולדעת אם הפעולות המתבצעות נגד הנחקר יוכלו להביא אותך לתוצאות הרצויות או לא.

ישנן דרכים שונות להשתמש במידע שהושג במסגרת החקירה והן ייקבעו בהתאם למטרות שלך. המידע שייאסף יועבר אלייך ואם יהיה לך צורך להשיגו בבית המשפט בשלב זה או אחר הוא יהיה קביל בשל הדרך שהושג.

חקירות כלכליות חוקר פרטי

חקירות כלכליות הן חקירות אשר מתמקדות בכספים ובנכסים אשר יש לאדם הנחקר. הכספים והנכסים יכולים להעיד אם לצד הנחקר יש אפשרות לשלם כספים כדי לשלם חוב שצבר. פעמים רבות אנשים אשר נלווה מהם כסף רוצים לתבוע את הצד השני וייתכן מאד שהם צודקים בכך, אך אם לצד השני אין אפשרות כלכלית להשיב את הכספים, לא אחת מסתיים הדבר בעוגמת נפש.

חשוב להבין כי לא מדובר בצדק או חוסר צדק אלא במצב כלכלי נתון. החקירה יכולה להתבצע כלפי אדם שצבר חוב כלפייך, אך יש גם מקרים שפחות מגיעים לתודעה, כמו לדוגמה במקרה של חקירה כלכלית גירושין עשויים אף הם להוות פקטור ולהציג ראיות המיועדת לתת מידע לצורך קביעת גובה תשלומי המזונות.

מה מבצעים במסגרת חקירות כלכליות

משרד חקירות כלכליות פועל כדי לגלות את כל מה שיכול להשפיע על מצבו הכלכלי של הנחקר. המטרה של החוקר היא לגלות אם לנחקר יש כספים בחשבונו, האם ישנם חשבונות שאותם הוא הסתיר כדי להימנע מתשלומים שונים, הוא יבחן אם לבעל החוב או הנחקר יש נכסים בבעלותו או שלא בבעלותו אך הוא נהנה מהם ויאתר גם נכסים מוברחים.

החוקר יבדוק אם לנחקר ישנן זכויות שונות אשר יכולות להיות בעלות שווי כלכלי כמו זכויות בחברה, כלי רכב המשמש אותו קרנות פנסיה וירושות. בנוסף לכך יבדוק החוקר אם מול הנחקר עומדות תביעות נוספות, אם מסר צ’קים חוזרים, אם הוא לקוח מוגבל בבנק ואם יש מולו תיקי הוצאה לפועל.

חקירות כלכליות חוקיות

המידע אשר יגיע אלייך בסיום החקירה יוכל לשמש אותך באמצעים שונים וזאת אם הוא הושג באופן חוקי. לכן, חשוב להגיע רק אל משרד חקירות מנוסה, הפועל על פי חוק ועם נכונות להגיע לאמת. גם אם נדמה לך שאי אפשר למצוא את המידע הנחוץ בדרך חוקית, עלייך לדעת כי זה בדיוק התפקיד של החוקר ויש לו יכולת להשיג מידע כך שתהיה לך אפשרות להשתמש בו.

בחירת משרד החקירות חשוב בתהליך ועלייך לוודא כי מדובר במשרד בעל ניסיון עשיר, נכונות להשיג עבורך את האמת ומשרד שעובד בכפוף למה שמאפשר החוק. כבר בשיחה הראשונית עם המשרד תהיה לך אפשרות להתרשם מהפעולות שיתבצעו למענך ולשאול כל שאלה שנראית לך חשובה.

איך חוקר כלכלי פרטי יכול לסייע לך?

משרד חקירות דגן זקס עומד לרשותך. המשרד מעסיק צוות של חוקרים כלכליים בעלי ניסיון עשיר, רובם יוצאי יחידות ומשטרה. המטרה של המשרד היא לבצע את העבודה הטובה ביותר תוך חתירה להשיג את המידע הנדרש לך ולא לוותר. אנו מקפידים לשמור על דיסקרטיות, מקצועיות ודבקים במטרה.

רגע לפני עימות מול צד אחר או השכרת שירותי עורך דין, זה הזמן לשכור שירותי חקירות כלכליות וליצור עמנו קשר. אנו בדוק מה נוכל לעשות למענך, אך גם נענה על שאלותייך ונבדוק כיצד נוכל להשיג עבורך את האמת החשובה לך. לפרטים נוספים, זה הזמן ליצור קשר.

תחומי התמחות נוספים

אובדן עסקי

מניעת אובדן עסקי בחברה

מהו אובדן עסקי וכיצד מונעים אותו? מהו תפקידו הקריטי של הקב”ט במערך מניעת האובדן? באיזה אופן ביכולתנו לצמצם מעילות וגניבות? אובדן עסקי בא לידי ביטוי

קרא עוד »
חוקרים פרטיים

חוקרים פרטיים

אילו הסמכות עוברים חוקרים פרטיים? פעילותו של חוקר פרטי בישראל מוסדרת באמצעות חוק משנת 1972, הנקרא חוק חוקרים פרטיים ושירותי שמירה. על פי חוק, קיימים

קרא עוד »

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות