איתור אנשים

באילו מקרים יש לאתר אנשים? מי יכול לבצע את פעולת האיתור? על אילו עקרונות יש לשמור בעת האיתור? מה קורה כאשר האדם שאותו רוצים לאתר לא נמצא בארץ?

ישנם מקרים שונים שבהם פונים לבעל מקצוע המומחה בתחום איתור אנשים. מקרים אילו יכולים להיות של אדם שנותק עמו הקשר בנסיבות שונות, חייבים אשר נעלמו ושינו את כתובתם, בני זוג שביום אחד ניתקו את הקשר ולא מקיימים את ההתחייבויות שלהם. כל אילו ועוד מעלים את הצורך למצוא את האדם שנעלם והדרך הטובה לעשות זאת היא לפנות לבעל מקצוע.

איתור בעזרת חוקר פרטי מקצועי

חוקר פרטי הוא בעל מקצוע. הוא עובר הכשרה כדי לעבוד בתחום ועובד רק עם מכשירים מתאימים ובשיטות חוקיות. איתור אנשים חייב להתבצע בכפוף לחוק החוקרים הפרטיים ותחת מעטה של דיסקרטיות. בין אם האיתור נעשה לצרכים פרטיים ובין אם הוא מוזמן על ידי עסקים, הפעולה חייבת להיות מקצועית והחוקר חייב להיות בעל ניסיון בתחום.

איתור אנשים שיצאו מגבולות ישראל

לעתים ישנו צורך לאתר אנשים אשר יצאו מגבולות ישראל. לא תמיד אפשר לדעת אם האדם נמצא בארץ או לא ולכן כדאי מראש לפנות אל משרד חקירות שיש לו את הכלים, הידע והניסיון לבצע חקירה בין-לאומית אם יעלה הצורך בכך. בהתחשב בכך שישנם לא מעט מקרים שבהם החקירה מתחילה בישראל אך ממשיכה מחוצה לה, מומלץ לשאול את משרד החקירות מהן יכולותיו ואילו כלים עומדים לרשותו.

ההבדל בין איתור עבור אדם פרטי לצורך עסקי

בטרם התחלת איתור האדם ינסה משרד החקירות לקבל כמה שיותר רקע כדי לקבל את ההחלטה כיצד לפעול ולעבוד. בין אם מדובר בבקשה של אדם פרטי ובין אם מדובר על בקשה של עסק וחברה, המשרד יפעל תוך שימוש בציוד מתקדם, שמירה על הדיסקרטיות של מזמין העבודה ותוך הקפדה על פעולות חוקיות בלבד.

משרד החקירות דגן חקירות עומד לרשותך עם צוות מקצועי, ציוד מתאים וניסיון רב באיתור אנשים במגוון רחב של סיטואציות. מטרתנו היא להגיע אל חקר האמת ולשמור על האינטרס שלך לאורך כל הדרך – נשמח לעמוד לרשותך.

שתפו את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

מאמרים נוספים לקריאה

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות