האם מאזינים לי לנייד?

מה היא העלות של בדיקת האזנה? מתי יש לבצע בדיקת האזנה? כיצד ניתן לדעת האם מאזינים לי לנייד? האם מומלץ לבצע בדיקת האזנה לקווים ולטלפונים עסקיים?

בעולם של היום, בו כל הקירות פרוצים וכל המכשירים שעליהם אנחנו סומכים ביותר יכולים להוות נקודות פריצה באבטחה שלנו, עדיף להיזהר מאשר להצטער. לעיתים עוברת בנו התחושה שהביטחון שאנו מרגישים כאשר אנו דנים בעניינים רגישים בהודעות, שיחות טלפון או פלטפורמות שיחה אחרות הוא מופרז ותמים. למרבה הצער, תחושה זו היא מציאותית כמו שהיא כואבת. בדיקת האזנה של חוקר פרטי תעזור לך להבטיח כי כל הפרטיות של השיחות שלך נשמרת ושאין גורם שלישי אשר אוסף עלייך מידע ומאזין לך. בדיקת האזנה מתבצעת בעזרת מגוון עזרים טכנולוגיים על ידי גורמים מקצועיים המכירים את כל דרכי ההאזנה החדישות ביותר.

מתי יש לבצע בדיקת האזנה

התשובה לשאלה זו תלויה מאוד באופי השיחות שלך. בעוד מרבית האנשים הפרטיים אינם מטרות להצבת האזנות, עסקים ואנשים המתעסקים עם מידע רגיש צריכים לוודא שהם מוגנים. בדומה לאנטי ווירוס וחומת אש, בדיקת האזנה תקופתית לעסק ולקווים הפרטיים שלך היא הדרך היחידה לוודא שהשיחות שלך לא חשופות. לקראת בדיקת האזנה, מומלץ מאוד ליצור קשר עם משרד חקירות מקצועי ואמין אשר יוכל להבטיח כי דרכי התקשורת שלך בטוחות. האם ניתן לדעת שמאזינים לי לנייד ללא בדיקת האזנה הדרך היחידה לדעת בוודאות שהקווים שלך מאובטחים ושאין האזנות אשר מחוברות אליהם היא ביצוע בדיקת האזנה מקצועית. ישנם מספר סימנים אשר ניתן להבחין בהם ללא ציוד מתקדם והם כוללים:

  • רעשים מוזרים במהלך שיחות.
  • כפילות בשמע של השיחה (לשמוע את עצמך).
  • חיי סוללה קצרים מאוד.
  • דליפה של דברים אשר נאמרים רק בפרטיות ודיסקרטיות.
  • ניתוק פתאומי של שיחות.

דגן חקירות

דגן חקירות הינו משרד חקירות מקצועי וותיק אשר מספק ליווי מלא לאנשים פרטיים ועסקים כבר מעל לשני עשורים. בעזרת צוות מומחה ושימוש בציוד המתקדם ביותר, אנחנו יכולים לעזור לך לדעת בוודאות האם הקווים שלך מאובטחים או האם הותקנה עליהם האזנה. אם יש לך חששות או חשדות, עכשיו זה הזמן שלך ליצור עמנו קשר ולהזמין בדיקת האזנה מקצועית.

שתפו את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

מאמרים נוספים לקריאה

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות