כמה עולה חוקר פרטי

חוקר פרטי ועבודה לפי הכללים

מתי זה הזמן לפנות אל חוקר פרטי? מהם שלושת הכללים שהחוקר חייב לעמוד בהם? האם אפשר להשתמש בממצאים בבית משפט? על שאלות נפוצות אילו נענה במאמר.

אם עולה אצלך חשד בבגידה, באחריותך תחום עסקי חשוב ונראה לך שאחד מהעובדים אינו שומר על האינטרס שלך ואם יש לך צורך לאתר אדם שאבד, זה הזמן לפנות אל חוקר שיעזור לך לעלות על האמת.

שלושת הכללים שהחוקר חייב לעמוד בהם

חוקרים פרטיים הפועלים כחוק נדרשים לעמוד בקריטריונים ספציפיים, ביניהם:

  • הכשרה – חוקר פרטי הוא אדם בעל הכשרה מקדימה. לא כל אדם יכול להחליט להציע שירותי חקירה, גם אם רכש ציוד מתקדם. חשוב כי החוקר שיבצע את העבודה הנדרשת לך יפעל במקצועיות.
  • דיסקרטיות – ביצוע חקירה מחייב הליך דיסקרטי ולא, יהיה קשה להגיע אל האמת ולהביא את התוצאות הרצויות לך. שיתוף פעולה בינך לבין החוקר יתבצע תחת מעטה דיסקרטי והחוקר ישמור את כל המידע רק בינו לבינך ולא ישתף אדם נוסף במידע שנתת לו ובמידע שאסף לאורך החקירה.
  • שמירה על החוק – חשוב מאד שהחוקר יעבוד בהתאם לסעיפיו של חוק החוקרים הפרטיים. אחרת, המידע שיאסוף עלול להפוך ללא רלוונטי. עלייך לוודא כי בעל המקצוע מבין את החוק ועובד בכפוף לו.

חוקר פרטי עבור עסקים ועבור אנשים פרטיים

בין אם יש לך צורך לערוך חקירה על רקע עסקי ובין אם יש לך צורך במידע על אדם כלשהו לצורך שימושך האישי, עלייך להגיע אל בעל מקצוע שעבר הכשרה ויש לו ניסיון ספציפי באיסוף מידע מהסוג שנדרש לך.

הצגת ממצאים בבית משפט

ברגע שהחוקר מוצא את הממצאים השונים בדרך חוקית, אפשר להציג אותם בבית משפט. כאן יש לשים את הדגש על החוקיות של הממצאים והדרך בה השתמש החוקר כדי להשיגם. בעת השיחה הראשונית עם משרד החקירות עלייך לוודאי כי החוקרים יעבדו בכפוף לחוק וכי אם ימצאו ממצאים, יהיה באפשרותך להציגם בעת הצורך.

משרד חקירות דגן זקס מתמחה בתחום מעל ל-20 שנה. אנו נעמיד לרשותך חוקר פרטי בעל הכשרה וניסיון עשיר שיסייע לך להשיג את האמת ולבחון את חשדותייך. אנו מספקים שירותים לאנשים פרטיים, עסקים קטנים, גדולים וחברות ונשמח לעמוד לשירותך.

שתפו את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

מאמרים נוספים לקריאה

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות

לא מצאתם את מה שחיפשם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם עוד היום בשיחה דיסקרטית

לא מצאתם את מה שחיפשם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם עוד היום בשיחה דיסקרטית