חוקר פרטי בגידות

משרד חקירות בתל אביב דגן זקס הוא חוקר פרטי בגידות שעומד לרשותך עם צוות בעל ניסיון עשיר, רגישות ונכונות להשיג עבורך את האמת. המשרד פועל רק בדרכים חוקיות אשר יאפשרו לך לאמת את הצד השני גם בבית המשפט אם יש צורך בכך והוא יעבוד במטרה לשרת את האינטרסים שלך בלבד. לפרטים נוספים, שאלות, קבלת מידע, מחירים ובדיקה ראשונית כיצד נוכל לעזור לך לגלות את הבגידה, זה הזמן ליצור עמנו קשר בטל’ 050-822-9561 ונסייע לכם בשמחה.

חוקר פרטי בגידות הוא בעל מקצוע אשר יכול לעזור לך לאשש או להפריך חשד שיש לך כלפי אדם אחר. במקרה של חשיפת בגידות, התפקיד של החוקר משמעותי כיוון שככל הנראה הצד הנחשד מנסה להסתיר ככל הניתן את הפעולות שלו.

ייתכן שהצד הנחשד משתמש באמצעים מתוחכמים כדי להסתיר את הפעולות שלו, אך כשמדובר בחוקר פרטי בגידות מצריכות שימוש בטקטיקות שיאפשרו לו לעלות עליהן וזאת תודות למיומנות שלו, לידע ולאמצעים מתקדמים שיש ברשותו.

חוקר פרטי בגידות מחיר

מה יכול להיחשב כבגידה

השאלה מה יכול להיחשב כבגידה לא מגיעה במקרה. לא מעטים תוהים אם שיחת צ’אט עם אדם זר או מוכר אך שיוצאת מגדר הנורמה, נחשבת כבגידה. חלק תוהים האם בגידה חד פעמית היא סיבה לפרק את החבילה ואחרים רוצים לאשש את החשד שלהם לרומן מתמשך של בן או בת הזוג. לשם כך פונים לחוקר פרטי בגידות.

היום, ישנן שלל “הזדמנויות” לבגידה וכל בגידה: רומן מתמשך, מפגש מיני חד פעמי ואפילו שיחות אינטימיות ברשת, כל אלו יכולים להתפרש כבגידה. מבחינתך, ברגע שיש לך חשד, יש לך צורך לדעת את האמת וכדאי לפנות לחוקר פרטי בגידות לפני העימות עם הצד השני.

אילו סימנים יכולים להעיד על בגידה?

מי שנמצא בזוגיות תקופה ארוכה יודע לזהות גם את השינויים הקלים ביותר בבן או בת בזוג. יש לא מעט סימנים, כמו שינוי סיסמה בטלפון, הסתגרות ארוכה בחדר, במקלחת או בשירותים עם הנייד, שינוי בהופעה החיצונית, חזרה מהעבודה בשעות לא שגרתיות, ריבוי יציאות לבילוי עם חברים ועוד. לצד כל הסימנים הללו, תחושת בטן היא הסימן היעיל ביותר לבגידה.

בעזרת חוקר פרטי בגידות ניתנות גם להוכחה

חוקר פרטי בגידות הוא האדם לפנות אליו לפני יציאה לעימות. אין זה משנה אם העימות הוא אישי, אם ברצונך לפנות לעורך דין כדי לדעת כיצד לפעול או אם העימות מתבצע במסגרת דיון בבית המשפט. חשוב שיהיה לך מידע אמין ולא רק חשד.

פעמים רבות, בעימות חסר נתונים הצד הנחשד משנה את התנהגותו למשך תקופה ומנסה לייצר אווירה בה “הכל בסדר”. לכן, לפני העימות ולפני הניסיון להוציא את המידע בכוחות עצמך, מומלץ לפנות אל חוקר פרטי בגידות המתמחה ובקיא בתחום זה.

חוקר פרטי לגילוי בגידות – כי לא סומכים יותר

עבור כל חוקר פרטי בגידות הן חלק ניכר מעבודתו. לצערנו נראה כי הבגידות הפכו לדבר של מה בכך בימינו, הערכים של הדורות הקודמים אשר דגלו בנאמנות ויושר פינו את מקומם לרעיונות כמו חופש מוחלט וחוסר מחויבות אשר הפכו לערכים מקודשים בעיני החברה המודרנית. רעיונות אלה, בצרוף העובדה כי עולם האינטרנט הוא פרוץ ולא נתון לפיקוח הופכים את הבגידה לדבר זמין עבור כל אחד. מספיק להירשם לאחת הרשתות החברתיות ולפתוח בשיחה עם אינספור נשים או גברים על מנת שהדבר בסופו של דבר יוביל לרומן. הדבר הופך לקל אף יותר הודות לאפליקציות היכרויות וסטוצים אשר צברו תאוצה בשנים האחרונות.

חוקר פרטי לגילוי בגידות על רקע רומנטי

אף אחד לא אוהב להרגיש נבגד. התחושה המנקרת והמנכרת שמישהו בוגד בנו יכולה לפגוע במצב הרוח, בתפוקה בעבודה, להשפיע על מצב בריאותנו וכמובן להעיב על הזוגיות. כל עוד החשד נמצא באוויר תחושות שליליות ימשיכו לחלחל אל מערכת היחסים ועדיף לשים לזה סוף פעם אחת ולתמיד.

על מנת לשים סוף לספקות תוכלו לשכור את שירותיו של חוקר מקצועי אשר יבצע עבורכם בדיקה מדוקדקת ויחזור עם מסקנות והוכחות שאינן משתמעות לשתי פנים. “דגן חקירות” מתמחים בחקירת בגידות על רקע רומנטי וישמחו לעזור לכם להגיע לתשובה אשר תניח את דעתכם.

חוקר פרטי בגידות מחירים

 

דגן חקירות – חוקרים בשבילך

החוקרים של דגן חקירות הינם חוקרים מקצועיים ומנוסים המתורגלים באינספור פעילויות של איסוף מידע חשאי. הכשרתם אשר התחילה ביחידות מיוחדות של הצבא והמשטרה מאפשרת להם לבצע את עבודות התצפית והמעקב בדיסקרטיות מלאה כך שלא יהיה ניתן לעלות על עקבותיהם או עקבות לקוחותיהם. הלקוחות מקבלים עדכונים חיים מהשטח בנוגע למצב החקירה ויכולים להחליט בזמן אמת כיצד להמשיך לפעול. דגן חקירות מקפידים על יחס אישי, סבלני ומכיל כלפי הלקוחות בתקופה רגישה זו.

במידה והנכם חושדים במשהו – פנו אלינו כעת ונשמח לחקור את הנושא לעומק.

באילו מקרים נפנה לחוקר פרטי לחשיפת בגידות?

הרבה פעמים במהלך חיי הנישואין צצות ועולות חשדות של בגידות, לפתע משהו באימון בין בני הזוג מתערער ונקטע ירח הדבש, ההרמוניה יוצאת מאיזון ובן הזוג יוצא בהאשמות מטרידות כלפי בן זוגו, האינטואיציה שמקננת בבן הזוג קורמת עור וגידים והוא חייב לבסס את חשדותיו בראיות חותכות שחור על גבי לבן ולשם כך הוא נדרש לשכור את שירותיו הפרטיים של חוקר פרטי לגילוי בגידות.

חוקר פרטי לבגידות עוסק בתחום הרגיש ביותר שיש, והוא חיי הזוגיות של בני זוג, הוא למעשה פולש לחיי הנישואין של בני הזוג. על החוקר להיות ערני ביותר, לחקור לעומק, להשכיל להבין אם מה שהוא מוצא כראיות מדובר כראיה חותכת לרומן בין זוג אוהבים או לחילופין ידידות אפלטונית בין שני אנשים. אם יטעה בהבחנתו ויביא ראיות סותרות, עלול החוקר הפרטי להביא לסיומם לשווא של מערכת זוגית אשר התקיימה שנים רבות, על סמך ראיות כוזבות. על כן על החוקר הפרטי לדייק בפרטים, להבין היטב את הסיטואציה שבה הוא בוחן ואף לצלם ראיות מקרוב.

עולם החקירות בימינו מגוון בצורה מופלאה. ישנם חוקרים שמתמחים בהפרת זכויות יוצרים באינטרנט, ישנם חוקים שעוסקים בחקירות הוצאות לפועל, ויש כאלה שעוסקים בחקירות רקע לעובדים, לא כל משרד חקירות עוסק ספציפית בחקירת בגידות, על כן כאשר אתם מעוניינים לחקור בגידות, עליכם לוודא שהמשרד חקירות מתמחה ספציפית בבגידות.

חוקר פרטי בגידות המלצות

ניתן לחלק את הבגידות לשלוש קבוצות, כלהלן:

  • בגידה חד פעמית – זוהי בגידה לכל דבר ועניין ואף אחד לא יכול להבטיח לכם שהיא לא תחזור שוב. עוקבים ומתחקים אחרי הזוג.
  • רומן וירטואלי – בעידן האינטרנט הרומן מגיע בשיחות ארוכות ואינטימיות, בעלות אופי מיני.
  • רומן מתמשך – רומן קבוע שכרוך בהשקעה של זמן, משאבים וכסף. בגידות מתמשכות מצריכות מעקבים ארוכים.

חוקר פרטי לחשיפת בגידות בכל גיל

עד לפני מספר שנים נהוג היה לייחס בגידות לזוגות ותיקים בלבד. עם זאת, כיום כבר ברור שמדובר בתופעה רווחת שנפוצה גם אצל צעירים. לראייה, בהעסקת חוקר פרטי, בגידות הן חלק בלתי נפרד מסל שירותים רחב שמיועד לגברים ונשים בכל רחבי הארץ. שירותים אלו מאפשרים לזהות, לאתר ולעקוב אחר בני זוג בכל גיל ולאסוף ממצאים קבילים בבית משפט.

הבדלים בין שירותי חוקרים פרטיים לבגידות

עבור בלש פרטי בגידות בכל גיל מחייבות שימוש באותם אמצעי מעקב. מצד שני, חוקר פרטי ברמה גבוהה יתאים את עצמו למתרחש. התאמה מן הסוג הזה עשויה לבוא לידי ביטוי בציוד שבו בוחר החוקר הפרטי להשתמש, במקומות שאליהם הוא מגיע ובאמצעי האיתור שהוא מפעיל. כל עוד הפעילות היא במסגרת החוק, חשיפת בגידות חייבת להתבצע לפי הנסיבות ובהתאם למאפיינים השונים של כל מקרה – גם בלי קשר לגיל הספציפי של בני הזוג.

במה חשיפת הבגידה יכולה לסייע לך?

מעבר להיבט המשפטי, גילוי האמת וחשיפת הבגידה תתן לך את הכלים להחליט מה לעשות מכאן והלאה. בין אם חשיפת הבגידה תשמש אותך ככלי לניקוי השולחן ופתיחת דף חדש, ובין אם היא תשמש אותך למיצוי הליכים משפטיים ולסיוע בתיק הגירושין, חשוב שהאמת תהיה אצלך בידיים.

מאפיינים של חשיפת בגידות

בהעסקת חוקר פרטי בגידות מחייבות שימוש בארגז כלים מגוון ומתקדם. חוקר פרטי לא יכול לסכן את עצמו או את הלקוח ורוב המעקבים נעשים בסתר, באופן דיסקרטי ובצורה אנונימית. במקביל, חשיפת בגידות בקרב בני זוג ותיקים לדוגמא כוללת לעיתים מעורבות של ילדים ובני משפחה. במקרים אלו החוקר הפרטי נדרש להפעיל שיקול דעת ולגלות רגישות יתר על מנת להימנע מפגיעה בהם.

מבחינת חוקר פרטי בגידות הן בעלות משמעות מיוחדת

מבחינת חוקר פרטי בגידה היא בעלת משמעות אדירה והמון השלכות. קודם כל, הממצאים של החוקר הפרטי חייבים להיות קבילים על פי חוק כי אחרת לא ניתן להשתמש בהם כחלק מהצגת המקרה בבית משפט לענייני משפחה. עוד קודם לכן, עם חוקר פרטי בגידה היפותטית יכולה להפוך למשהו ריאלי ומעשי. ממצאים אמינים של החוקר הפרטי לא משאירים מקום לספק והם עלולים לטלטל את התא המשפחתי ואת הסביבה הקרובה. חוקר פרטי מקצועי צריך להביא בחשבון את השיקולים האלה ולהתייחס לעבודה שלו בכובד ראש.

מה קורה אם בהעסקת חוקר פרטי בגידות לא נחשפות?

התמחות בנושא של בגידות מאפשרת לחוקר פרטי לחשוף אותן במהירות. חשיפה מהירה חוסכת זמן וכסף עבור הלקוחות ומאפשרת להם להעמיד את הדברים על דיוקם. מהבחינה הזו, בהעסקת חוקר פרטי בגידות בצפון או במרכז היפותטיות יכולות להתגלות גם כעורבא פרח אך עדיין חשוב לבצע את המעקב ואת החקירה. למעשה, הרבה מקרים של חשיפת בגידות לכאורה מסתיימים ללא כלום ואפילו מבלי שבצד השני ידעו שהתנהלה חקירה. כאן נמדד החוקר הפרטי בדיסקרטיות שהוא מגלה ובאופן שבו הוא מעביר ללקוחות את הממצאים מבלי לסכן אותם.

מה עלות חקירת הבגידה?

אין חקירה אחת שדומה לחקירה אחרת, ובכל חקירת בגידה נדרשים זמן, משאבים, כלים ויכולות שונים. עלות חקירה הבגידה תלויה בכמות שעות המעקב, בסוג החקירה, במיקום הנחקר ובכלים שיש להשתמש על מנת להגיע לחקר האמת, לגלות את הבגידה ולהשיג הוכחות, או לשלול את החשדות הללו. בכל הנוגע לחקירת בגידות אין מחירון אחיד וכל מקרה נבחן לגופו. גם לא מומלץ להעסיק חוקר פרטי זול שלא בטוח יספק את השירות הראוי לכם.

היתרון של העסקת חוקר פרטי בגידות

התמחות בבגידות משתלמת מאוד עבור הלקוחות שמזמינים שירותי חקירות פרטיות. כאמור, מחירי חקירת הבגידה נקבעים לפי שלל שיקולים אך הלקוח מחזיר את ההשקעה כאשר הוא מקבל נתונים וממצאים קבילים בבית משפט. אם אכן מתגלה בגידה ואחד מבני הזוג רוצה לתבוע פיצויים וגט, הממצאים של החקירה הם הנימוקים העיקריים שעומדים לרשותו. מעבר לכך, מעורבות החוקר הפרטי מעניקה לצד הנבגד לכאורה אפשרות להתייעץ עם איש מקצוע שמייצג את האינטרסים שלו.

חוקר פרטי בגידות סיפורים

חוקרים בשבילך את הפרטים הקטנים

במשרד דגן חקירות מוכנים להעמיד לרשותך צוות חוקר פרטי בגידות עם ניסיון של מעל 20 שנה בחקירות פרטיות. אנו מתמחים ביציאה לשטח ובכל סוגי המעקבים ומתחייבים לדבקות במטרה עד חקר האמת. כמו כן, בעת חיוג למספר 050-822-9561 נתאם עבורך מפגש עם חוקר פרטי בגידות שיסביר לך לעומק על האפשרויות החוקיות העומדות בפניך במצב של חשד לבגידה.

דגן חקירות הוא משרד חקירות ותיק ביותר, בעל ניסיון רב בשנים, אשר מפעיל חוקרים פרטיים, ושירותים נוספים. לאינפורמציה נוספת צרו עמנו קשר בהקדם.

תחומי התמחות נוספים

בדיקת האזנה לטלפון סלולרי

בדיקת האזנה לטלפון סלולרי

בודקים את הטלפון שלך לעומק בחברת דגן חקירות ישמחו לתאם עבורך בדיקת האזנה לטלפון סלולרי בהקדם. יש לנו צוות מומחים שמגיעים מתחומים שונים ומאחורינו שורה

קרא עוד »
חקירות עובדים

חקירות עובדים

עובדים בשביל הבטיחות שלך בדגן חקירות מטפלים כבר מעל 20 שנה בסוגיות שקשורות לחקירות עובדים ומעקבים. אנו מבינים את הרגישות של הנושא עבורך, מתחייבים להעמיד

קרא עוד »

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות