בחירת חוקר פרטי

חוקרים פרטיים קיימים בהיסטוריה כבר מאות שנים, כדי לפתור ולגלות סוגיות כאלה ואחרות. בחירת חוקר פרטי הוא חלק קשה ומשמעותי בתהליך זה. אם בעבר עמדו ברשותם אמצעי מעקב פשוטים והחקירה הייתה יכולה לקחת הרבה ימים ואפילו שנים, אז בימינו עם הציוד הטכנולוגי החדיש, אפשר לחקור ולגלות דברים במהירות ועם הוכחות מתועדות. כדאי שיהיה מקצועי ובעל ניסיון וחייב להיות לו תעודת רישיון חוקר פרטי מוסמך.

איזה סוגי חקירות קיימים?

  • פרטי: יש לא מעט סיבות לפיהן אדם גבר או אישה ישכרו את שירותיו של חוקר פרטי. בין אם זה חשש לבגידה, גנבה או בין אם זה אפילו חשש לבין הזוג, משהו שיכול לסכן את חייו. הזמנת חוקר שהוא פרטי היא לא מילה גסה והשימוש בשירות זה רק עולה עם השנים.
  • עסקים: יש לכם עסק ויש לכם עובדים, אבל אתם לא כול הזמן בעסק. זכותכם להתייעץ עימו לגבי החששות שיש לכם מעובד או עובדים מסוימים בעניין גנבה, בעיות בעבודה, שימוש בשתייה וסמים ועוד… גם בדיקה לגבי שותפים עסקיים היא לגיטימית אם עלה לכם חשש לגביהם.
  • בינלאומיות: בעקבות הטכנולוגיה המתקדמת והניידות ממקום למקום, יכול חוקר פרטי גם לבדוק נושאים מעבר לים. בחירת חוקר פרטי שמתעסק בנושאים אלו ייעל לשני הצדדים את העבודה. ענייני שותפות עסקית, נדל”ן, ביטוח, נושאים פרטים ונושאים עסקיים. אתם לא צריכים לנסוע או להשכיר שירותים של חוקר מקומי.

איך נדע איזה חוקר פרטי לקחת?

חוקר פרטי חייב להיות עם רישיון בתוקף ועליכם לבדוק את זה. בנוסף בדקו שירות ואמינות וכן המלצות. בחירת חוקר פרטי שיש לו אתר אינטרנט שתוכלו לקרוא לגביו יהיה עדיף. דגן חקירות הוא חוקר פרטי בעל ניסיון ומקצועיות של שנים, יש לו את כול הציוד הטכנולוגי החדיש והוא ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת. בין שירותי המשרד תמצאו בין היתר שירותי חקירות כלכליות, ריגול תעשייתי, חקירת בגידות וכל מעטפת השירות הדרושה לקבלת תוצאות מהימנות ומדוייקות לצורך שעוררתם. לפרטים נוספים תוכלו לעיין באתר ולשאלות ניתן ליצור קשר או להשאיר פרטים בטופס.

בחירת חוקר פרטי

חוקר בעידן האינטרנט

עידן האינטרנט והטכנולוגיה פתח בפנינו אינספור אפשרויות טובות אך האפשרויות הללו גורמות לכל חוקר פרטי לעבוד שעות נוספות. רשת האינטרנט, הטלפונים הסלולריים ואפליקציות של היכרויות הופכות את הבגידות לדבר זמין ופשוט אשר גברים ונשים רבים לא עומדים בפיתוי שלו. עובדה זו מסייעת לאנשים רבים בבחירת חוקר פרטי מקצועי שידאג לתת את השירות הטוב ביותר ללקוחותיו. נראה כי ברגע שמצב היחסים מעט מתערער ואין ברצונם של בני הזוג להתמודד עם כך – הם מיד פונים לרומן מהצד. העובדה כי הבגידה תתרחש לרוב תוך שימוש באמצעים אלקטרוניים תאפשר לחוקר הפרטי לעלות על הוכחות המראות כי אכן מתקיים רומן מאחורי הקלעים. באותו רגע יוכל בן הזוג להבין את התמונה המלאה ולהחליט כיצד עליו לנהוג.

בחירת חוקר פרטי בגידות

בגידה איננה דבר נעים והיא פוגעת בצורה משמעותית בתחושותיו של בן הזוג הנבגד. במידה ומדובר בזוג נשוי הדבר עשוי להוביל לגירושין, כאשר במידה וקיימות הוכחות לבגידה – הצד הנבגד יקבל יחס מועדף מבית המשפט ויהיה זכאי לזכויות יתר. בחירת חוקר פרטי בגידות הינו פתרון לקבלת תשובות חד משמעיות בנושא.

  • דגן חקירות מתמחים בחקירת בגידות על רקע רומנטי. כיצד מתבצעת חקירה פרטית?
  • מעקבים ותצפיות אחר בן או בת הזוג אשר מתעדים את המקומות בהם ביקרו והאנשים שהם פגשו
  • התקנת רוגלה המאפשרת לבצע צילומי מסך של המחשב ולתעד התכתבויות
  • יצירת גישה לאימייל וקריאת התכתבויות
  • התקנת מצלמות מעקב נו עוד…

דגן חקירות – צעד אחד לפני כולם

בעוד בגידות פוגעות בנו בעיקר באופן אישי הרי ששקרים אחרים יכולים לפגוע משמעותית בפרנסתנו. בחירת חוקר פרטי היא קריטית בכל תחום אשר הוא יהיה וכדאי לעשות זאת בתבונה.

עובדים הגונבים כסף, בן זוג המסתיר רכוש, ריגול תעשייתי המתבצע כנגדנו ואף מעקבים שאדם אחר שם עלינו – על כל אלה יוכלו החוקרים של “דגן חקירות” לעלות, לדווח ולייעץ באשר לדרכי פעולה שניתן לבצע.

החוקרים שלנו יעניקו לכם דיסקרטיות מלאה במהלך כל התהליך. הודות להכשרה קפדנית וניסיון רב שנים משרד חקירות דגן זקס מצליחים לרדת לשורשו של כל עניין. פנו כעת אל דגן חקירות ובואו להיות צעד אחד לפני כולם.

שתפו את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

מאמרים נוספים לקריאה

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות

לא מצאתם את מה שחיפשם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם עוד היום בשיחה דיסקרטית

לא מצאתם את מה שחיפשם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם עוד היום בשיחה דיסקרטית