בלש פרטי מחיר

מהו בלש פרטי? האם כל אחד יכול להיות בלש? האם עבודת הבלשות תקפה בבית משפט? אילו שירותי בלשות אפשר לבקש?

בלש הוא בעל מקצוע, חוקר אשר למד את התחום והתמחה בו. הסיבות להגיע אל הבלש יכולות להיות מגוונות, פרטיות ועסקיות. התפקיד של הבלש הוא לגלות את האמת בהתאם למה שהתבקש והוא עושה זאת אך ורק באמצעים חוקיים תוך הקפדה על דיסקרטיות ושמירה על כך שהצד הנחקר לא ידע שהוא נמצא בחקירה.

לא כל אחד יכול להיות בלש פרטי

תחום הבילוש הוא מקיף והעבודה מגוונת. מחיפוש אנשים ועד ריגול תעשייתי, העבודה מחייבת שמירה על החוק, שימוש בכלים מתקדמים ולא פעם הבלש צריך “להתחפש” ולהפוך להיות דמות כדי לקבל את המידע הנחוץ. כמובן, כל המידע שאותו אוסף הבלש מתקבל בצורה חוקית ולכן היא כבילה בבית המשפט. מכאן באפשרותך להבין כי לא כל אחד מתאים להיות בלש וכי אין תחליף לשירות המקצועי.

עבודות המבוצעות על ידי בלש פרטי

  • עבודות עבור אנשים פרטיים – הבלש יכול לבצע מספר עבודות עבור אנשים פרטיים כשאחת הבקשות הנפוצות היא קבלת מידע על בגידה. זוגות רבים מוצאים עצמם במשבר או לפני פרידה ורוצים לוודא כיצד מתנהל הצד השני. מידע נוסף שנדרש על ידי אנשים פרטיים יהיה לאיתור אנשים כמו קרובי משפחה רחוקים או אנשים שנעלמו בפתאומיות.
  • עבודות עבור עסקים – עסקים וחברות זקוקים לשירותי בלש פרטי לצורך מחקר על העובדים, ריגול תעשייתי, איתור גניבות ועוד. עסקים רבים פונים לשירות זה כדי לדעת שהם יכולים לסמוך על העובדים (בעיקר במקרים רגישים ובתעשייה הביטחונית) וכשישנו חשד להתנהלות פסולה בתוך החברה.

חשיבותה של המקצועיות

תפקידו של בלש פרטי הוא להגיע אל חקר האמת בדיסקרטיות מלאה ולהביא חומר שאפשר יהיה להשתמש בו גם בבית משפט, אם יהיה בכך צורך. בפנייה אל משרד חקירות עלייך לברר מהי ההכשרה של הבלש, שיש לו ניסיון בתחום החקירה הנדרש וכי הוא ישמור על האינטרסים שלך לאורך כל הדרך.

דגן חקירות מביא לשירותך ניסיון של מעל 20 שנה. המשרד מתמחה בשלל חקירות, כולל חקירות מגוונות וישמח לעמוד לרשותך בכל עניין.

שתפו את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

מאמרים נוספים לקריאה

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות