בלש פרטי – מומחה בתחום חקירות פרטיות

בלש פרטי הינו מומחה בתחום חקירות פרטיות ושירותי בילוש, המסוגל לפתור במהירות, ביעילות ובעיקר בסודיות את הבעיה שהוטלה עליו. אנו חיים בעידן המידע והטכנולוגיה. כפי שעולה מהמציאות של היום, החזקת מידע מעניקה לא פעם לבעליו מעמד של עליונות, ועל כך אין ספק. מידע הופך לא פעם לנושא למיקוח ולספקולציות, שיטה לתמרן אנשים – כן, מידע הוא נשק אדיר של העולם המודרני ובלש פרטי מבין זאת היטב. השגת מידע אמין ואובייקטיבי היא אחת המשימות העיקריות שבלש פרטי יכול לבצע באופן מקצועי.

תכונותיו של בלש פרטי

בחיי היום-יום אדם עלול להיתקל בבעיות ומשימות שבשל נסיבות שונות הוא אינו מסוגל להתמודד איתן. כדי לפתור בעיות אלה, שוק השירותים המודרני מסוגל להציע מומחים בכל תחומי החיים, כאשר חוקר פרטי מומלץ הוא אחד מהם. בלש פרטי הוא אדם בעל מגוון שלם של תכונות וכישורים, שמכלולם הופך אותו כמומחה בתחום שירותי הבילוש. כדי להיות בלש פרטי מוצלח כדאי שיהיו לכם את התכונות והכישורים הבאים:

 • השכלה וניסיון תעסוקתי – כמו בכל התמחות אחרת, ידע בשיטות וגישות פשוט הכרחי להתנהלות מוצלחת של פעילויות מסוג זה. בלש פרטי לא מקצועי לא רק שלא יפתור את הבעיה, אלא גם יוסיף עוד.
 • קשרים מבוססים – לא לכל אדם יש הזדמנות לגשת למקורות המידע הדרושים. הודות לשנים רבות של מערכות יחסים מבוססות, בלש פרטי מסוגל לעבוד יעיל יותר ולהבטיח תוצאות.
 • הטכנולוגיה העדכנית ביותר – כדי לעזור לבלשים פרטיים מגיעים לרוב מכשירים וטכנולוגיות מיוחדות שלא תמיד זמינות לאחרים. השימוש במכשירים אלו הוא חלק בלתי נפרד מעבודת הבילוש.
 • שותפויות – רשת שותפים ברחבי העולם מאפשרת להשיג במהירות את המידע הנדרש ומרחיבה משמעותית את הגיאוגרפיה של הבלש הפרטי. זהו יתרון עצום, כי כדי לפתור בעיות רבות, לעתים קרובות אתם צריכים לחצות גבולות גיאוגרפיים.

אך זו אינה רשימה מלאה של דרישות הכרחיות לעבודתו המוצלחת והיעילה של בלש פרטי. כמובן, חייב להיות כשרון בלשי, ומכלול של אמצעים וגישות לא סטנדרטיים. העיקר הוא התוצאה וההזדמנות לתת ללקוח שלכם שקט נפשי מבלי לטבול אותו בתהליך עצמו.

אילו פעולות מותרות לביצוע על ידי בלש פרטי?

כאשר חוקר פרטי יוצא למשימת בילוש, הוא עדיין אזרח הכפוף לחוקים. תוף שמירה קפדנית ככל האפשר על זכויות הפרט, למטרות חקירה, מותרים סוגי השירותים הבאים:

 • איסוף מידע על תיקים אזרחיים על בסיס חוזי עם משתתפים בתהליך.
 • מחקר שוק, איסוף מידע למשא ומתן עסקי, זיהוי של שותפים עסקיים חדלי פירעון או לא אמינים.
 • קביעת נסיבות של שימוש בלתי חוקי בשמות ובשמות מותגים בפעילות יזמית, תחרות בלתי הוגנת וכן גילוי מידע המהווה סוד מסחרי.
 • הבהרת נתונים ביוגרפיים ואחרים על אזרחים בודדים (בהסכמתם בכתב) כאשר הם חותמים חוזי עבודה וחוזי עבודה אחרים;
 • חיפוש אחר אזרחים נעדרים.
 • חיפוש אחר רכוש שאבד על ידי אזרחים או מפעלים, מוסדות, ארגונים.
 • איסוף מידע על תיקים פליליים על בסיס חוזי עם משתתפים בתהליך. תוך 24 שעות ממועד כריתת התקשרות עם לקוח לאיסוף מידע כאמור, חלה חובה על בלש פרטי להודיע בכתב לעורך הבירור, לחוקר, לתובע או לבית המשפט שבהליכיו מצוי התיק הפלילי.

בלשים יכולים לחפש מידע למשא ומתן עסקי וראיות בתיקים אזרחיים ופליליים, לחפש אנשים שנעלמו, כולל חייבים ורכוש, לבדוק את הפרופילים של מועמדים בהסכמתם, אך בלש פרטי לא יכול לעקוב אחר מישהו אם האדם לא הסכים לכך . גם האזנות סתר, גאג’טים וטריקים אחרים מסרטי בילוש מפורסמים אינם חוקיים.

אילו סוגי שירותים הלקוחות מחפשים אצל בלש פרטי?

אנשים מגיעים לבלשים עם בקשות מגוונות. לדוגמה, הם מבקשים למצוא כלב שאבד או לעזור להתמודד עם שכנים. בינתיים, בראש השאילתות הפופולריות ביותר לשימוש בשירותיהם של בלש פרטי הוא חוסר אמון בין בני זוג. רשימת השירותים המבוקשים ביותר כוללת גם:

 • איסוף מידע על חייבים.
 • איסוף מידע לתיקים אזרחיים ופליליים.
 • חיפוש כלי רכב.
 • חקירות פיננסיות.

כך שאם אתם נמצאים בדיוק באמצע חיפוש קפדני אחר שירותיו של בלש פרטי, דגן חקירות ישמחו לתת לכם מענה לכל בעיה, לייעץ לכם במידת הצורך, וכמובן לספק לכם פתרון רלוונטי לבעיה לשמה אתם פונים. דגן חקירות הוא משרד חקירות מצליח מזה שנים, העובד במקצועיות, אמינות ודיסקרטיות, כך שאם דגן חקירות אתם בידיים טובות.

בלש פרטי – שאלות ותשובות 

1. מה הם התנאים לקבלת רישיון בילוש?
לא קשה לקבל רישיון לעסוק בבילוש. חוקר חייב לעמוד בקריטריונים הבאים:
• בעלי השכלה משפטית גבוהה וניסיון בעבודה ברשויות אכיפת חוק או לקחת קורסי בלשים מיוחדים בבתי ספר מוסמכים;
• אין עבר פלילי;
• לא להיות רשום בבתי חולים נקרולוגים ופסיכיאטרים

2. אילו סוגי בלשים ישנם?
ישנם כארבעה סוגי בלשים:
• בלש משטרה
• בלשים פרטיים
• בלשי רצח
• חוקרי זיהוי פלילי

בלש פרטי לחקירות פרטיות

עולם הבילוש תמיד סיקרן את האדם מן הרחוב. ספרי הבלשים של אגתה כריסטי, ספרי שרלוק הולמס ואפילו הסדרה המצויר חוש-חש הבלש – כולם עוקבים מקרוב אחר עבודתו של בלש פרטי אשר אוסף רמזים, מבצע מעקבים, מנתח כמויות רבות של מידע חלקי, מבצע הצלבות מידע ומסיק מסקנת הודות לאינטליגנציה הגבוהה שלו. תפקידו של בלש פרטי או חוקר פרטי בגידות הוא לחשוף מידע שהנחקר מנסה להסתיר, מידע אשר יכול להיות קשור לכספים, גניבה, רומנים אסורים, מקום הימצאותו, עסקאות שביצע ועוד. לאנשים יש אינספור סיבות להסתיר דברים אך אף אחד לא אוהב שמשקרים לו. תפקידו של הבלש הוא להוציא את כל האמת לאור.

בלש פרטי לכל מטרה

דגן חקירות יעמידו לרשותכם צוות חקירות מוביל ומקצועי אשר מתמחה במעקבים ותצפיות על מגוון רקעים שונים. החקירות בהן אנו מתמחים :

 • חקירות כלכליות – בעת גירושין טוב תעשו אם תיקחו חוקר פרטי אשר יבדוק את מצבו הכלכלי האמיתי של בן הזוג אשר יתכן והבריח רכוש לחו”ל או מסתיר חלק מהכנסתו. אומדן כמות הרכוש האמיתית תאפשר לכם לקבל את החלק המגיע לכם בבית המשפט.
 • חקירות על רקע רומנטי – יש לבצע זאת במידה ואתם מרגישים כי בן הזוג בוגד ורוצים לקבל על כך אישור או במידה ואתם זקוקים לראיות מוצקות על מנת לבסס על כך את הליך הגירושין.
 • חקירת עובדים וריגול תעשייתי – אם סודות החברה דלפו החוצה כנראה שיש לכם חפרפרת. זהו הזמן לעלות על המרגל ולמצות עמו את הדין.
 • חקירות רקע – הדרך הנכונה לקיים ראיון עבודה מקיף עבור משרה רגישה היא ביצוע חקירת רקע של המועמד. ייתכן והוא לא אומר לכם את כל האמת.

בלש פרטי

דגן חקירות – חקירה מקיפה ודיסקרטית

דגן חקירות שומרים על סטנדרט גבוה בכל חקירה שאנו לוקחים על עצמנו. שימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, גיוס החוקרים המקצועיים ביותר, הקפדה על יחסי אנוש מעולים ושירות אישי לכל לקוח – כל אלה עומדים תמיד לנגד עיננו בכל חקירה. להשכרת שירות של בלש פרטי מחיר משתנה ומחושב בהתאם להיקף שעות העבודה מיקומה.

מרגישים כי נמאס לכם לחיות בשקר ? פנו אלינו כעת ונשמח לבצע עבורכם חקירה מקיפה ודיסקרטית.

בלש פרטי מי מאיתנו לא שמע על שרלוק הולמס או, ספריה של אגאתה כריסטי? מי לא ראה סרט בלשי בסגנון פילם נואר בשחור לבן, שבו הבלש עם כובע רחב שוליים שמכסה את עיניו, יושב על כיסא במשרד ללא הרבה אור אך עם לא מעט עשן, יושב ומחכה לגברת היפה שתכנס ותשכור את שירותיו. בלש פרטי נשמע פשוט יותר ספרותי ורומנטי מאשר חוקר פרטי אך האמת היא שזו אותה העבודה ואותו המקצוע רק עם שם אחר. בלש הוא חוקר וחוקר הוא בלש.

שימוש באמצעים טכנולוגים:

אם בעבר הבלש הפרטי היה משיג את ההוכחות לחקירתו על ידי פריט שהוא מצא עם זכוכית מגדלת, שהיה שייך לאדם שהוא עקב אחריו, עדויות של אנשים שהיו באזור ובשנים מתקדמות יותר אולי גם צילום סטיליס מטושטש והקלטת קול בסיסית כאשר הוא היה חייב להיות קרוב. הרי שהיום האמצעים האלה נראים לנו מיושנים ועתיקים. האמצעים שהיום קיימים לחוקרים פרטיים הם משוכללים מאוד ורחבים מאוד. אפשר לחבר מצלמה קטנה כמעט לכול חפץ שיכולה לצלם באיכות גבוה וברורה, מעקבים אחרי מחשב ושיחות טלפון, הם לא מסובכים, Gps ואמצעים שונים ומיוחדים.

מתי פונים לבלש פרטי עבור חקירות פרטיות?

כאשר מדובר בנושא שהוא אישי או עסקי וכאשר אתם מרגישים שהגילוי חייב להיות באופן סודי ולא מוחצן וכולל רעש מסביב, חוקר פרטי יכול להיות פתרון. פנייה למשרד חקירות מקצועי בעל ניסיון רב שנים כמו דגן חקירות תפתור לכם את הסוגייה ותעניק לכם נחת נפשי. חשוב לדעת, לא על כול דבר מזמינים בלש פרטי ותנסו לראות אם אתם יכולים לפתור את הנושא בדרך שלכם. דגן חקירות, חבר בלשכת החוקרים, חוקר פרטי בעל רישיון וניסיון של שנים, משתשמש בטכנולוגית החקירות המתקדמת ביותר ולזכותו עשרות מקרים של גילוי חקירות פרטיות במגוון נושאים. בקרו באתר שלו באינטרנט, התרשמו וצרו קשר עוד היום.

שתפו את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

מאמרים נוספים לקריאה

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות