חוקר פרטי בדרום

חוקר פרטי בדרום

החוקר הוא בעל מקצוע אשר התפקיד שלו הוא לאשש חשדות או להפריח אותן. החוקר חייב להיות בעל מקצוע ולהשיג את המידע הנחוץ לך תוך שמירה על החוק. לשם כך הוא ישתמש במכשירים טכנולוגיים מתקדמים, ידע ומיומנות שצבר עם השנים. לא פעם יהיה על החוקר להסוות את עצמו בעת החקירה והוא יעשה את כל הניתן כדי להשיג עבורך את המידע בלי שהצד הנחקר יידע שהוא נמצא תחת חקירה.

סוגי חקירות שאותן יכול לבצע חוקר פרטי בדרום

החוקר יכול לבצע עבודות חקירה שונות והן תלויות בצורך שלך. כל אדם מגיע אל החוקר עם בקשה ספציפית אחרת וכל מקרה הוא שונה, יחיד ומיוחד. בהתאם לאופי החקירה ייקבע כיצד היא תתבצע ובאילו אמצעים ישתמש החוקר.

חקירות פרטיות

חקירות פרטיות בדרום הן חקירות של אנשים אשר יש לך חשד כלשהו כלפיהם. לעתים החשד מבוסס, כמו במקרים שבהם האדם הנחשד נעלם ואין להשיגו. לעתים החשד נובע מתחושת בטן, כמו במקרים של חשד שאחד העובדים מועל בכספי החברה. חוקר פרטי יפעל במטרה לגלות את האמת, לאתר את האדם שנעלם ולדעת אם החשד שהיה לך אמתי או לא.

חקירות רקע

חקירות רקע הן יעילות במיוחד במקרים של קבלת עובד חדש או קידום עובד, אם כי ייתכנו גם חקירות המיועדות לגלות לך מי באמת האדם שנמצא מולך לצורך קבלת מידע המתבסס על יחסייך האישיים אתו. החקירה מיועדת לתת לך מידע על האדם שנמצא מולך והוא יעזור לך לסמוך עליו (או להפך, בהתאם למידע שיינתן לך) ונהל אתו את מערכת היחסים המיועדת ברוגע (בין אם היא אישית, עסקית או במסגרת העבודה).

חקירות כלליות

חקירות כלליות הן חקירות אשר מתבצעות בתחום הכספים. הן יכולות להיות במסגרת פרידה בין שני צדדים וחשד כי אחד מעלים כספים מהשני, הן יכולות להתבצע לאחר לכתו של אדם אשר ישנו חשד כי היו ברשותו כספים ואלו נעלמו והן יכולות להתבצע לפני תביעה וזאת כדי לקבל את ההחלטה אם להתקדם עמה או לא – ואם יהיה סיכוי לקבל כספים מהנתבע. חוקר פרטי בדרום יבצע את החקירה הכללית בדיסקרטיות ובלי שהנחקר יידע על כך או יחשוד בחקירה.

מעקבים ותצפיות

לעתים כל שנדרש לך הוא לדעת איפה הנחשד היה בזמנים מסוימים והתפקיד של החוקר הוא להביא לך הוכחות שאפשר להשתמש בהן. למשל, במקרה של בגידה, חשוב שיהיו לך צילומים ומידע מבוסס, במקרה של שימוש במידע בבית המשפט. חשוב לבדוק מראש כי כל עבודה שמבצע החוקר יוכל לשמש אותך אם יעלה צורך בכך בבוא העת.

עבודת החקירה דורשת מיומנות

עבודתו של חוקר פרטי בדרום היא עבודה אשר דורשת מיומנות גבוהה, ידע ועבודה על פי החוק. לא מספיק שהחוקר יהיה אדם סקרן, הוא חייב לדעת מהם האמצעים החוקיים העומדים לרשותו והוא ישתמש בציוד מתקדם במטרה להשיג עבורך את האמת. האינטרס של החוקר הוא להשיג עבורך את המידע הנחוץ לך ולשם כך הוא יכול להשתמש במכשירים מתאימים וכמובן במיומנות האישית שלו.

חשיבות השמירה על הדיסקרטיות

הדיסקרטיות היא חלק בלתי נפרד מהעבודה של החוקר (אלא אם מתבצעת חקירה באופן גלוי כמו פוליגרף בעבודה ופעולות חקירה דומות). החוקר שומר על האינטרס שלך והדבר בא לידי ביטוי בצורך להגיע לאמת, גם אם מדובר בעבודה מורכבת ובשמירה על סודיות מוחלטת. את המידע שיאסוף החוקר הוא יעביר רק אלייך ולך תהיה את האפשרות להחליט מה לעשות אתו. לאורך כל הדרך, החוקר צריך להשתלב בשטח ולבצע את עבודתו באופן שאינו יעורר חשד או יגורר לתשומת לב מיוחדת.

בחירת חוקר פרטי בדרום

בחירת בעל המקצוע אשר יעמוד לרשותך חשובה מאין כמותה. לעתים חוקר אחד יספיק לך, אך לרוב מומלץ לבחור במשרד מקצועי שיכול להעמיד לרשותך צוות שלם. היתרונות של עבודה בצוות רבים והם מתחילים מהתקשורת מולך, היכולת לעמוד לרשותך בכל רגע נתון והאסטרטגיה הנבחרת לחקירה.

עוד לפני שמתחילה החקירה חשוב לדעת כיצד היא תתבצע או במילים אחרות, ליצור אסטרטגיה. ברגע שהצוות יודע כיצד לפעול ולגשת אל הנושא ואל החקירה, אפשר להתחיל לצאת לדרך ומבחינתך, חשוב מאד שתתבצע עבודה מקדימה ושהמשרד יידע אותך בשלבים השונים ובמידע שכבר נאסף.

חוקיות עבודת החוקר

הצורך לדעת את האמת יכול להעלות אצלך שאלות שונות כמו אם זה חוקי לאסוף מידע על אדם אחר. התשובה לכך היא שמותר לך לפנות אל חוקר, אבל הוא יוכל לבצע את העבודה רק בכפוף לחוק. עלייך לזכור כי אין זה מספיק להשיג את האמת אלא להשיגה כך שתהיה לך אפשרות להשתמש בכל המידע שניתן לך.

לכן, החוקר חייב לא רק להיות מקצועי ועם אמצעים מתקדמים, הוא גם חייב לעבוד בהתאם למגבלות שמציב מולו החוק. המטרה שלך ושל חוקר פרטי בדרום צריכה להיות זהה, השגת המידע הנדרש לך כך שאפשר יהיה להשתמש בו. השימוש במידע תלוי בחקירה כמובן ובאופייה ואם יהיה צורך בכך הוא יוכל לשמש אותך גם בתור ראייה בבית משפט.

דגן חקירות – צוות שעומד לרשותך

המשרד דגן חקירות מביא לחקירה ניסיון של מעל ל-20 שנה, ציוד טכנולוגי מתקדם ונכונות להגיע לאמת שתוכל לשמש אותך. הצוות שלנו מתמחה בחקירות פרטיות בדרום ומורכב ברובו מיוצאי משטרה ויחידות שירות – הדבקים במשימה – להשיג עבורך הוכחות לאמת. המשרד מבצע מעקבים וחקירות ויש לו יכולת לבצע את התהליך בכל מקום בארץ וגם מעבר לים אם יש צורך בכך.

אם יש לך חשד במישהו, אם נדרש לך חוקר פרטי בדרום ואם ברצונך לקבל את המידע האמתי בנוגע לחשדות שכבר יש לך, זה הזמן ליצור עמנו קשר.

שתפו את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

מאמרים נוספים לקריאה

אזורי שירות

חוקר פרטי בחיפה

חוקר פרטי בחיפה לכל תושבי הצפון מה מאפיין את השירותים של משרד חקירות בחיפה? מה הקשר בין המבנה הטופוגרפי של העיר לבין מעקבים וחקירות? מה

קרא עוד »
אזורי שירות

חוקר פרטי ברמת גן

חוקר פרטי ברמת גן – פתרון מקיף לעסקים מהו תפקידה של חברת חקירות ברמת גן? כיצד שירותיו של חוקר פרטי באים לידי ביטוי בענף היהלומים?

קרא עוד »

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות