dagan.zaks@gmail.com
נעורים 2 Ramat Gan

בלש פרטי

בלש פרטי לחקירות פרטיות

עולם הבילוש תמיד סיקרן את האדם מן הרחוב. ספרי הבלשים של אגתה כריסטי, ספרי שרלוק הולמס ואפילו הסדרה המצויר חוש-חש הבלש – כולם עוקבים מקרוב אחר עבודתו של בלש פרטי אשר אוסף רמזים, מבצע מעקבים, מנתח כמויות רבות של מידע חלקי, מבצע הצלבות מידע ומסיק מסקנת הודות לאינטליגנציה הגבוהה שלו. תפקידו של בלש פרטי הוא לחשוף מידע שהנחקר מנסה להסתיר, מידע אשר יכול להיות קשור לכספים, גניבה, רומנים אסורים, מקום הימצאותו, עסקאות שביצע ועוד. לאנשים יש אינספור סיבות להסתיר דברים אך אף אחד לא אוהב שמשקרים לו. תפקידו של הבלש הוא להוציא את כל האמת לאור.

בלש פרטי לכל מטרה

דגן חקירות יעמידו לרשותכם צוות חקירות מוביל ומקצועי אשר מתמחה במעקבים ותצפיות על מגוון רקעים שונים. החקירות בהן אנו מתמחים :

  • חקירות כלכליות – בעת גירושין טוב תעשו אם תיקחו חוקר פרטי אשר יבדוק את מצבו הכלכלי האמיתי של בן הזוג אשר יתכן והבריח רכוש לחו"ל או מסתיר חלק מהכנסתו. אומדן כמות הרכוש האמיתית תאפשר לכם לקבל את החלק המגיע לכם בבית המשפט.
  • חקירות על רקע רומנטי – יש לבצע זאת במידה ואתם מרגישים כי בן הזוג בוגד ורוצים לקבל על כך אישור או במידה ואתם זקוקים לראיות מוצקות על מנת לבסס על כך את הליך הגירושין.
  • חקירת עובדים וריגול תעשייתי – אם סודות החברה דלפו החוצה כנראה שיש לכם חפרפרת. זהו הזמן לעלות על המרגל ולמצות עמו את הדין.
  • חקירות רקע – הדרך הנכונה לקיים ראיון עבודה מקיף עבור משרה רגישה היא ביצוע חקירת רקע של המועמד. ייתכן והוא לא אומר לכם את כל האמת.

בלש פרטי

דגן חקירות – חקירה מקיפה ודיסקרטית

דגן חקירות שומרים על סטנדרט גבוה בכל חקירה שאנו לוקחים על עצמנו. שימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, גיוס החוקרים המקצועיים ביותר, הקפדה על יחסי אנוש מעולים ושירות אישי לכל לקוח – כל אלה עומדים תמיד לנגד עיננו בכל חקירה.

מרגישים כי נמאס לכם לחיות בשקר ? פנו אלינו כעת ונשמח לבצע עבורכם חקירה מקיפה ודיסקרטית.

בלש פרטי מי מאיתנו לא שמע על שרלוק הולמס או, ספריה של אגאתה כריסטי? מי לא ראה סרט בלשי בסגנון פילם נואר בשחור לבן, שבו הבלש עם כובע רחב שוליים שמכסה את עיניו, יושב על כיסא במשרד ללא הרבה אור אך עם לא מעט עשן, יושב ומחכה לגברת היפה שתכנס ותשכור את שירותיו. בלש פרטי נשמע פשוט יותר ספרותי ורומנטי מאשר חוקר פרטי אך האמת היא שזו אותה העבודה ואותו המקצוע רק עם שם אחר. בלש הוא חוקר וחוקר הוא בלש.

שימוש באמצעים טכנולוגים:

אם בעבר הבלש הפרטי היה משיג את ההוכחות לחקירתו על ידי פריט שהוא מצא עם זכוכית מגדלת, שהיה שייך לאדם שהוא עקב אחריו, עדויות של אנשים שהיו באזור ובשנים מתקדמות יותר אולי גם צילום סטיליס מטושטש והקלטת קול בסיסית כאשר הוא היה חייב להיות קרוב. הרי שהיום האמצעים האלה נראים לנו מיושנים ועתיקים. האמצעים שהיום קיימים לחוקרים פרטיים הם משוכללים מאוד ורחבים מאוד. אפשר לחבר מצלמה קטנה כמעט לכול חפץ שיכולה לצלם באיכות גבוה וברורה, מעקבים אחרי מחשב ושיחות טלפון, הם לא מסובכים, Gps ואמצעים שונים ומיוחדים.

מתי פונים לחקירות פרטיות:

כאשר מדובר בנושא שהוא אישי או עסקי וכאשר אתם מרגישים שהגילוי חייב להיות באופן סודי ולא מוחצן וכולל רעש מסביב, חוקר פרטי יכול להיות פתרון. לא על כול דבר מזמינים בלש פרטי ותנסו לראות אם אתם יכולים לפתור את הנושא בדרך שלכם. דגן חקירות, חבר בלשכת החוקרים, חוקר פרטי בעל רישיון וניסיון של שנים, משתשמש בטכנולוגית החקירות המתקדמת ביותר ולזכותו עשרות מקרים של גילוי חקירות פרטיות במגוון נושאים. בקרו באתר שלו באינטרנט, התרשמו וצרו קשר עוד היום.

בלש פרטי לכל מטרה

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני | קידום אתרים
WhatsApp chat