מניעת אובדן עסקי בחברה

מהו אובדן עסקי וכיצד מונעים אותו? מהו תפקידו הקריטי של הקב”ט במערך מניעת האובדן? באיזה אופן ביכולתנו לצמצם מעילות וגניבות?

אובדן עסקי בא לידי ביטוי בהפסד הכנסות והדרך למנוע אותו היא באמצעות שירותי חקירות. בלש פרטי מנוסה יכול לבצע את העבודה בדיסקרטיות מלאה וביעילות רבה. מניעת אובדן עסקי כוללת פעילות רב תחומית בארגון שמתאים לעסקים קטנים, בינוניים וגדולים ומטרתה לאתר את נקודות התורפה ולטפל בהן. כמו כן, במסגרת השירות אפשר לזהות גם כשלים בתהליכי העבודה השונים ולאתר מוקדם טעויות מנהליות או טיפול לקוי בשרשרת המוצר. נוסף על כך, היתרון של השירות הוא מניעת גניבות בעסק ובמקרים מסוימים גם מניעת מעילות בחברה פרטית או ציבורית.

הרווח שלך יכול להיות גבוה יותר

בעלי עסקים כמוך מבינים את החשיבות של מניעת אובדן עסקי ולכן פונים לדגן חקירות. אנחנו בדגן חקירות מתמחים במניעת גניבות בעסק ומרכזים עבורך עוד שורה ארוכה של שירותים תחת קורת גג אחת. מטרת העל שלנו היא לחתור לחקר האמת, להפעיל צוות מקצועי ולעמוד בהנחיות ובדרישות החוק. מבחינתך, המשמעות בטווח הקצר היא מניעת אובדן עסקי ובטווח הארוך הגדלת ההכנסה והרווח הפנוי.

שלבים במניעת אובדן עסקי

התנאי לצמצום פחת ומניעת גניבות בעסק או מעילות בחברה היא להקפיד על השלבים הנכונים של בניית מערך חקירות. למעשה, אותם שלבים שעליהם צריך להקפיד כדי למנוע אובדן עסקי הם בדיוק אלו שעושים את ההבדל בין שירות מקצועי לשירות רגיל. במילים אחרות, לבעלי חברות ועסקים אין את הניסיון הנדרש בשירותי חקירות ולכן הם זקוקים לחברה שמתמחה בזה. בעזרת שירותי חקירות יכולים בעלי חברות מכל התחומים למנוע את האובדן העסקי ולהגן על עצמם מפני הפסדים כספיים של עשרות ומאות אלפי דולרים.

איתור וזיהוי סיכונים בחברה

בשלב הראשון של מניעת אובדן עסקי מנסים לאתר ולזהות את הסיכונים הקיימים. בכל חברה יש סיכונים שנובעים מאופי הפעילות, מכמות העובדים, מהרגלים לא נכונים ועוד. את הסיכונים הקיימים בחברה מזהים על בסיס ביצוע בקרות סמויות וגלויות ותוך שימוש בכלים מתקדמים לפיקוח וניתוח ספירות מלאי. במידה ומדובר בחברה שמספקת שירותים, ניתן לאתר ולזהות את הסיכונים על ידי ביצוע מבדקי סינון וקליטת עובדים או באמצעות שילוב שירותי קב”ט סמוי. כמו כן, בשלב זיהוי הסיכונים מבצעים תשאולים, אוספים מידע בזמן אמת ומפעילים בקרת מערכות קופות ומלאי במידה וזה רלוונטי.

אובדן עסקי

איך מגבירים את מודעות העובדים?

פיתוח מערך מודעות נועד לייצר הרתעה ובעזרתו ניתן להבהיר בפני עובדים בכירים וזוטרים את המשמעות של מניעת אובדן עסקי. ממחקרים עולה שהגברת מודעות מעלה את הסיכוי למניעת גניבות בעסק ושבעזרתה אפשר גם להבטיח מניעת מעילות בחברה גדולה. מבחינה פרקטית, הדרך להגביר את מודעות העובדים היא לבצע הדרכות ולסנן מראש מועמדים לא מתאימים.

מניעת אובדן עסקי להגברת רווחיות

לבעלי חברות ועסקים יש אינטרס מובהק להגביר את הרווחיות. מלבד הגדלת הכנסות וגיוס לקוחות חדשים, בעלי החברות צריכים להביא בחשבון את היתרונות של מניעת אובדן עסקי. אותו מיישמים על ידי מודיעין עסקי שפועל בכל זמן על מנת לאתר גורמים שירצו לפגוע בעבודת התאגיד או החברה. בעזרת שירות כזה ניתן להפחית את רמת האובדן – תוך כדי שמשיגים השפעה מיידית על הגדלת הרווחיות. הדגש הוא על השילוב בין היבטים שונים של פעילות החברה והעסק, על מימוש פוטנציאל העובדים בשטח המכירה ועל הכשרה והתמקצעות של כלל העובדים בתחום עיסוקם. בטווח הארוך, הדרך שבה מונעים את האובדן העסקי קובעת את פוטנציאל הרווחיות של העסק ועשויה להגביר אותו.

הכשרת קב”טים למניעת אובדן

כל מי שיש לו ניסיון בסקטור הפרטי והציבורי יודע שיש צורך בהכשרת קב”טים לטובת מניעת גניבות בעסק. קצין בטיחות מוסמך, מנוסה ומיומן יכול לסייע לעסק בצמצום פחת ולעמוד לרשות בעלי המניות בכל מה שקשור למניעת מעילות בחברה. כמו כן, ההוצאה הכספית על שירותי הקב”ט מוכרת כהוצאה מוכרת והיא משתלמת מאוד לחברות קטנות וגדולות כאחד. לאור האמור לעיל, בעלי חברות צריכים לדאוג להעסיק קב”טים שמייצגים את האינטרס שלהם ופועלים לטובת מניעת אובדן מכל סוג.

מה הקשר בין חוק חוקרים פרטיים למניעת גניבות בעסק?

בעלי עסקים שחשופים לסיכונים, גניבות ומעילות עלולים לפעול מתוך רגש ולעבור על החוק. הפתרון היחיד מבחינתם צריך להיות העסקת צוות חוקרים מנוסה שבקיא בפרטים של חוק חוקרים פרטיים. רק בעזרת ביצוע מעקבים לפי מגבלות החוק ניתן להשיג תוצאות ולדאוג שהן יהיו קבילות בבית משפט. השכרת חוקר פרטי מוסמך שבקיא בעבודה מסוג זה, יהיה הפיתרון הטוב ביותר עבורכם. כמו כן, הרבה מאוד כלים שימושיים שעומדים לרשות צוות חקירות כפופים גם הם לחוק חוקרים פרטיים ובהם מעקבים מסחריים, חקירות כלכליות, ריגול תעשייתי, בדיקת מהימנות עובדים ועוד.

בזכותנו לא יהיה לך מה להפסיד

בדגן חקירות מרכזים עבורך את הנושא של מניעת גניבות בעסק ומעמידים לרשותך כלים מוכחים לטובת מניעת מעילות בחברה. מטרתנו היא לסייע לך בצמצום פחת ולעזור לך להגביר את הרווחיות עוד בטווח הנראה לעין. יש לנו ניסיון של מעל 20 שנה וצוותים שעובדים יחד בכל סוגי המעקבים ולפי הוראות החוק. כעת רק נותר לך לחייג למספר 050-822-9561 ונדאג להפעיל עבורך מערך מתקדם של מניעת אובדן עסקי.

תחומי התמחות נוספים

חקירות כלכליות

חקירות כלכליות

שירותי מידע בעלי ערך רב לעתיד העסק שלכם דגן משרד חקירות מתמחים בחקירות מורכבות ומקפידים לבצע את העבודה בדייקנות ותוך שמירה על השגת החומר בצורה

קרא עוד »
חוקרים פרטיים

חוקרים פרטיים

אילו הסמכות עוברים חוקרים פרטיים? פעילותו של חוקר פרטי בישראל מוסדרת באמצעות חוק משנת 1972, הנקרא חוק חוקרים פרטיים ושירותי שמירה. על פי חוק, קיימים

קרא עוד »

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות